Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szczerze mówią, korzystałem dla sprawdzenia.

Lepiej mieć swoją dodawarkę niż ten program.

Spisuje się jedynie do własnych stron a jeśli ma się ich dużo, niestety lepiej mieć swój program jak seocat.

Jakbym nie znał twórcy Seocata, to pomyślałbym, że Ci za to płaci. Katsystem to fajne, wygodne rozwiązanie - dopóki działa. Ja osobiście mam na głównym koncie 507 stron i nie widzę jakichś problemów pojawiających się przy większej ilości. Trochę gorzej z supportem, bo jak czasem wyskoczy bubel (w tym tygodniu zrobił się poważny i nie dostałem odpowiedzi o rozwiązaniu sprawy przed weekendem) to człowiek dostaje białej gorączki, zanim cos ustali z nimi... poza tym polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem informację z prośbą o potwierdzeniu skasowania strony z systemu ... odpisałem ale taki adres email z ktorego otrzymałem info nie istnieje - rejected.

Dlatego wpisuję tutaj: nie, nie chce nic usuwać :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś odpowiedzieć mi na maila.. lub zgłoszenia w panelu...

a co najważniejsze, ponad tydzień temu wykupiłem usługę.. i jej nie otrzymałem, a dokładniej katalogowanie do danej grupy,

odzienie za to zapłaciłem (przekierowanie na stronę płatności), obciążyło także konto punktowe.. a do grupy wpis nie został dodany.

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam błąd który powtarza mi się co jakiś czas (z róznymi stronami, domenami, wpisami itp). A mianowicie: wczoraj ustawiłem dodawanie do 150 katalogów / 30 dziennie / codziennie. Dzisiaj widzę, że dodało do ponad 80 katalogów w dniu wczorajszym. Więc coś z tym harmonogramem dodawania jest ewidentnie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam błąd który powtarza mi się co jakiś czas (z róznymi stronami, domenami, wpisami itp). A mianowicie: wczoraj ustawiłem dodawanie do 150 katalogów / 30 dziennie / codziennie. Dzisiaj widzę, że dodało do ponad 80 katalogów w dniu wczorajszym. Więc coś z tym harmonogramem dodawania jest ewidentnie nie tak.

Zgłosiłem to 2012-09-18 SYS-181 ale do dziś bez odpowiedzieć i jak widać dalej są problemy.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć wnikliwie zbadałem tą sprawę i już wiem co jest tego przyczyną, a to jest podstawą aby moc to wyeliminować. Postaramy się do końca tego tygodnia wprowadzić poprawkę eliminujące dodawanie do większej ilości katalogów niż jest to zaplanowane na dany dzień.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedz po ponad dwóch tygodniach, pomimo wysłanego e-maila,, kontakt tutaj też widzę, nie przynosi żadnego efektu, a na próbę wykupiłem parę usług by zobaczyć jak to działa, jak parę zadziałało.. to jedna pomimo opłacenia nie została zrealizowana a do tego brak kontaktu czuję się oszukany.

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności