Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Masakra

Jak to jest, że wykupiłem w promocji katalogowanie do grupy kulfika (katalogi kulfika + ponad 500 innych) i projekt został dodany tylko do grupy kulfika i to do tego bez żadnego linku w treści ? Przecież dałem specjalnie w treści tylko link, żeby go uwzględnić.

Pisałem do Natalii i odpisała mi, że grupa kulfika nie zezwala umieszczać linków w treści :)

Nieźle doinformowanych macie pracowników.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - a nie trzeba było poczekać, zanim opanują dodawanie do własnych grup w 100% zanim się zabiorą za inne grupy (to trochę a propos tekstu samego Restfula, że nie poleca pośredników ;) )

Błąd zgłoszony dawno, zupełnie olany, a bardzo dotkliwy - nadal przy pobraniu raportu znajdują się tam wpisy z ostatnich 30 dni, a nie wszystkie dodane w ramach danego projektu. Ok, 2 czy 3 dni mogłem to sobie robić ręcznie, ale jak widzę, że jest czas na nowe promocje, a nie ma czasu żeby to poprawić to chyba coś nie halo. Nie jesteście aż tacy tani, żeby tak lecieć w kulki ;)

Zauważyłem też nowy błąd:

Przy próbie zlecenia dodawania do kolejki zanim strona przejdzie moderację, w oknie "Edytuj wpis w kolejce" u góry zmienia się adres z tego który nas interesuje, na pierwszy (przynajmniej u mnie) z adresów jakie mamy w ogóle na koncie. Jak ktoś nie zauważy, to może się ładnie zdziwić potem, jak okaże się, że wpisy poszły na inną stronę. Mnie zaufanie do dodawarki kosztowało 700 wpisów +1000 który poszedłby w las, ale na szczęście nie było już katalogów do dodawania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edit] zdarzają sie że linki z systemu albo znikają albo generowane sa nie poprawne raporty. Po sprawdzeniu listy z przed 3 miesiecy zdarzyły się że kilkanaście katalogów nie zawieralo linka albo link był ale nie pod tym adresem. Niestety cieżko analizować tak duża ilosc katalogów dlatego sprawe zostawiam autorom do sprawdzenia

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cinmar - podaj przykłady 10 z 800 stron o których mówisz, że wyleciały z systemu bo to co podajesz to albo dotyczy czegoś innego albo kłamiesz totalnie Domeny katalogów są odnawiane z 5 miesięcznym wyprzedzeniem a serwery są opłacane z 3 miesięcznym wyprzedzeniem.

@arve_lek - wyjaśniam sprawę z Kulfikiem, jednak ponieważ Paweł jest na szkoleniu to trochę to trwa. Jednak jak wyjaśnię sprawę to napisze na forum. Przy dodawaniu linki w treści były, jednak po opublikowaniu wpisów w katalogach już ich nie było.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grisham - rzeczywiście nie polecam pośredników w przekazywaniu wiadomości, zawsze lepiej zrobić to samemu, Przynajmniej nie będzie przekłamań

Wszystkie dodane wpisy znajdują się, w historii strony i można je sobie skopiować, to ze ktoś nie potrafi tego zrobić nie oznacza, ze nie można tego zrobić.

Błąd o którym piszesz, że jakoby jest nie jest błędem. Znajduje się tam menu rozwijalne z którego należy wybrać stronę właściwą stronę. W najbliższym czasie zmienię to tak aby przy edycji projekty domyślnie znajdował się tam adres strony, którą edytujemy.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamać mi nie przystaje, ale systuacje chciałem wyjaśnić i mam nadzieje że wiadomość na PW to zrobiła. Co do samego systemu spokojnie mogę polecić.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega cinmar chciał napisać ze problem dotyczy 80 linków na 700 dodanych a wyszło mu ze 80% Cyfry te same, rząd wielkości jednak już inny. Problem z błędnymi linkami w raportach był faktycznie ze 2-3 miesiące temu ale nie chodziło o to że wpisy zostały nie dodane tylko, ze system w raporcie generował błędny link Ten problem został rozwiązany i odpowiednie poprawki zostały wgrane do systemu.

Ciesze się, że sprawa się wyjaśniła.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie linki do wpisów są na każdej stronie projektu z dodawaną stroną. W generowanym raporcie są dostępne tylko linki z ostatnich 30 dni. Ma to związek z tym ze w raporcie pojawiały się linki z wcześniejszych dodań danej strony. Wielu użytkowników miało pretensje i podejrzewało nas niesłusznie,że oszukujemy. Obecnie jest tworzony nowy moduł , którego zadanie będzie polegało na automatycznym wysyłaniu raportu z katalogowania na adres email użytkownika katSystem.pl oraz ewentualnie na podany przy dodawaniu strony dodatkowy adres email. W ten sposób każdy otrzyma na swojego maila pełny raport z katalogowania oraz jego kopia może być wysłana bezpośrednio do klienta któremu katalogujemy stronę. Moduł jest już napisany w około 60 % i myślę, że do końca miesiąca będzie skończony i wdrożony.

Przypomina, że o godz. 20.00 kończy się ostatnia tegoroczna promocja na punkty w katSystem.pl

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie linki do wpisów są na każdej stronie projektu z dodawaną stroną. W generowanym raporcie są dostępne tylko linki z ostatnich 30 dni. Ma to związek z tym ze w raporcie pojawiały się linki z wcześniejszych dodań danej strony. Wielu użytkowników miało pretensje i podejrzewało nas niesłusznie,że oszukujemy. Obecnie jest tworzony nowy moduł , którego zadanie będzie polegało na automatycznym wysyłaniu raportu z katalogowania na adres email użytkownika katSystem.pl oraz ewentualnie na podany przy dodawaniu strony dodatkowy adres email. W ten sposób każdy otrzyma na swojego maila pełny raport z katalogowania oraz jego kopia może być wysłana bezpośrednio do klienta któremu katalogujemy stronę. Moduł jest już napisany w około 60 % i myślę, że do końca miesiąca będzie skończony i wdrożony.

Przypomina, że o godz. 20.00 kończy się ostatnia tegoroczna promocja na punkty w katSystem.pl

Wiec poki co recznie trzeba je skopiowac sobie tak?

klikniecie "Raport" daje ostatnie 30wynikow ?

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności