Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panel nie dziala

Strona internetowa jest niedostępna

Strona internetowa pod adresemhttps://katsystem.pl/login może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

Błąd 137 (net::ERR_NAME_RESOLUTION_FAILED): Nieznany błąd.

katalogi takze (sprawdzilem kilkanascie - wszystkie umarly) . . .

o co chodzi ?? jakies prace trwaja? czemu wszystko padlo?

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny padły serwery DNS w premium.pl Te domeny które mamy u innego rejestratora działają np: https://alabastrowy.eu, i wszystkie inne oparte na skrypcie sinooke.

Ponieważ jest to już któryś numer wywinięty przez premium z DNsami. Obecnie rozważamy albo postawienie własnych serwerów DNS, albo zmianę rejestratora domem. Faktycznie odnowienia domen są najtańsze w premium ale jeżeli pozostałe usługi np. DNSy mają działać tak jak teraz to wolimy zapłacić więcej za odnowienie domen i mieć stabilne serwery DNS dla domen

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - wyjaśniam sprawę z Kulfikiem, jednak ponieważ Paweł jest na szkoleniu to trochę to trwa. Jednak jak wyjaśnię sprawę to napisze na forum. Przy dodawaniu linki w treści były, jednak po opublikowaniu wpisów w katalogach już ich nie było.

Jak tam sprawa się ma ?

Kiedy w końcu skończycie mój projekt dodawać ? Czekam już miesiąc.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Treść opisu ma zawierać minimum 700 znaków opisu wynikowego po zsynomizowaniu. 3. W treści można dodać trzy linki z anchorem jeżeli dodawany opis jest większy niż 1000 znaków, w pozostałych przypadkach (od 700 do 999 znaków) tylko jeden

Rozumiem ze jeżeli komuś nie odpowiadają nowe warunki to zwracacie kasę?

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jakiś okres przejściowy. Teksty pozamawiane i teraz wychodzi, że trzeba je pisać od nowa.

Dokładnie. Ja mam teksty gotowe i nie umiem ich od wczoraj wstawić bo mam błąd jak w moim poście wyżej, na 2 różnych kontach. Też ktoś ma taki problem?

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo - zgłosiłem błąd na stronie. Dostałem odpowiedź, że znają problem i pracują nad nim.

Super. Jak by tego Restful nie mógł napisać sam tutaj, a był na forum wcześniej...

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze brałem pod uwagę to, że możecie już mieć teksty i dlatego zmiany w regulaminie dotyczące tekstów wchodzą w życie od 1 stycznia 2013, zapomniałem o tym napisać w wiadomości. Jeżeli zaś chodzi o punkt dotyczący podstron to wchodzi on w życie z momentem opublikowania.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - wyjaśniam sprawę z Kulfikiem, jednak ponieważ Paweł jest na szkoleniu to trochę to trwa. Jednak jak wyjaśnię sprawę to napisze na forum. Przy dodawaniu linki w treści były, jednak po opublikowaniu wpisów w katalogach już ich nie było.

Jak tam sprawa się ma ?

Kiedy w końcu skończycie mój projekt dodawać ? Czekam już miesiąc.

Nie widać mojego postu ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - wyjaśniam sprawę z Kulfikiem, jednak ponieważ Paweł jest na szkoleniu to trochę to trwa. Jednak jak wyjaśnię sprawę to napisze na forum. Przy dodawaniu linki w treści były, jednak po opublikowaniu wpisów w katalogach już ich nie było.

Jak tam sprawa się ma ?

Kiedy w końcu skończycie mój projekt dodawać ? Czekam już miesiąc.

Nie widać mojego postu ?

Podbijam, też czekam na grupę Kulfika.

+

Czy ktoś rozpatruje tickety? Miały być już rozpatrywane terminowo i jak na razie nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności