Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@arve_lek - wyjaśniam sprawę z Kulfikiem, jednak ponieważ Paweł jest na szkoleniu to trochę to trwa. Jednak jak wyjaśnię sprawę to napisze na forum. Przy dodawaniu linki w treści były, jednak po opublikowaniu wpisów w katalogach już ich nie było.

Jak tam sprawa się ma ?

Kiedy w końcu skończycie mój projekt dodawać ? Czekam już miesiąc.

Nie widać mojego postu ?

Nie odpisujecie na niewygodne posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś dodawanie do kilku grup zewnętrznych. Dodawanie zostało rozpoczęte i powinieneś otrzymać informacje o tym kiedy zostanie zakończone katalogowanie. Z Pawłem sprawę wyjaśniłem i jego katalogi przyjmują linki w treści. Staram się teraz ustalić dlaczego w Twoich wpisach się nie dodały. Z pewnością sprawa zostanie załatwiona tak jak się należy. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Nie należę do osób, które chowają głowę w piasek i mówią, że ich nie ma.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katSystem.pl dołączyła kolejna mocna grupa zewnętrzna. Grupa EasySolutions (154 katalogi) jest grupą składająca się z 30 katalogów opartych o skrypt Sinooke i 124 katalogów opartych o skrypt seokatalogu. Obecnie w katSystem.pl można dodać swoją stronę do łącznej ilości 2522 katalogów.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawać dodaje tyle że 50% a nawet więcej to obce wpisy z katalogów do których dodałem pół roku temu ,i zupełnie u kogo innego niż w katsystem.

Jak obliczyłem na 100% dodanych wpisów 53% to wpisy obce nie dodane przez katsystem.Problem jest od 3 miesiecy chyba bo już ktoś w tych wcześniejszych wątkach zgłaszał problem. Pisze tu bo nie odpowiadasz na prywatne wiadomości, kiedy planujesz naprawić błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś dodawanie do kilku grup zewnętrznych. Dodawanie zostało rozpoczęte i powinieneś otrzymać informacje o tym kiedy zostanie zakończone katalogowanie. Z Pawłem sprawę wyjaśniłem i jego katalogi przyjmują linki w treści. Staram się teraz ustalić dlaczego w Twoich wpisach się nie dodały. Z pewnością sprawa zostanie załatwiona tak jak się należy. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Nie należę do osób, które chowają głowę w piasek i mówią, że ich nie ma.

Ile mam jeszcze czekać? Raporty z katalogowania do innych grup od miesięcy nie otrzymałem.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo fajny dodatek w katSystem z tą informacją o zakończonym dodawaniu po zalogowaniu :)

Bardzo usprawnia całą pracę

A wiesz jak "wydobyć" z tego więcej niż 5 stron? Bo taka ilość jest równie przydatna jak brak tej opcji :)

Nadal widzę zakładkę "Kolejka stron" co skłania mnie do przypuszczenia, że wcale nie została usunięta ona z systemu, a jedynie nie chce Wam się naprawić tego u mnie - od pół roku? Może przesadziłem o miesiąc :)

Url istnieje w bazie!

Taki komunikat pojawia się przy próbie dodania tej samej strony ponownie. Pewnie powiecie, że to nie błąd, na co ja zapytam czy wiecie lepiej co potrzebuję robić na swoim koncie? Nie wiem do czego ten monit ma mi służyć. Jeśli dodaję stronę ponownie to znaczy, ze chcę tak zrobić i jest mi to potrzebne. Proszę o odblokowanie tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o "kolejkę stron" to jest ona wyłączona u wszystkich a nie tylko u Ciebie. Do normalnego korzystania z katSystem.pl nie jest ona konieczna. Moduł jest w trakcie przebudowy i w przyszłości będzie dostępny.

Komunikat "Url istnieje w bazie! " już niedługo ten problem zniknie, musimy przebudować moduł nadający prawa użytkownikom do dodawanych stron

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mam jeszcze czekać? Raporty z katalogowania do innych grup od miesięcy nie otrzymałem.

i nie otrzymasz. Raport należy sobie wygenerować w katSystem.pl wchodząc w szczegóły strony.

Dodawać dodaje tyle że 50% a nawet więcej to obce wpisy z katalogów do których dodałem pół roku temu ,i zupełnie u kogo innego niż w katsystem.

Jak obliczyłem na 100% dodanych wpisów 53% to wpisy obce nie dodane przez katsystem.Problem jest od 3 miesiecy chyba bo już ktoś w tych wcześniejszych wątkach zgłaszał problem. Pisze tu bo nie odpowiadasz na prywatne wiadomości, kiedy planujesz naprawić błąd?

Możesz otworzyć ticket w katSystem.pl w sprawie o której piszesz. Tylko w ten sposób będę mógł to sprawdzić i wyjaśnić.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie otrzymasz. Raport należy sobie wygenerować w katSystem.pl wchodząc w szczegóły strony.

Jak mogę sobie wygenerować raport jak nawet katalogowanie nie zostało zakończone ? Obecnie raport zawiera połowę wpisów. A gdzie druga połowa ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności