Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłoszenie PAY-320, zostanie rozpatrzone? Kontakt to po prostu masakra w tym systemie.

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skąd mam wiedzieć, do których katalogów grupy zewnętrznej dodano stronę, a w ogóle czy została dodana, jeśli równolegle była dodawana do katalogów wewnętrznych?

Przydałoby się zrobić informowanie na bieżąco o katalogowaniu w grupie zewnętrzne. Katalogowanie zacząłem miesiąc temu, powinno się już skończyć 2 tyg. temu, a nie mam informacji, czy w ogóle się cokolwiek dodało, czy już się dawno skończyło. Korzystanie z systemu jest momentami, jak chodzenie po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obiektywnie powiem ze procz grup "premium" czy jak to tam nazywacie (tych wyselekcjonowanych grup katalogow)

banalnie proste jest korzystanie z systemu. Ja nie widze tam zadnych obecnie problemow.

Wczesniej sie pojawialy, ale juz zostaly rozwiazane. Owszem support nie powala ale to inna kwestia.

"JAKOŚĆ PAMIĘTA SIĘ O WIELE DŁUŻEJ NIŻ CENĘ."

https://devdoit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 18 grudnia czekam na rozwiązanie problemu opisanego OTH-318 związanego z dodaniem do zakmniętej grupy. Usługa została opłacona, dostałem fakturę i na tym się skończyło... Liczę że może ten wpis przyśpierszy reakcję supportu.

TBnet.pl - strony internetowe i pozycjonowanie Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy Rok przyniósł pewne zmiany korzystne dla użytkowników. Od dziś obniżamy ceny punktów w katSystem.pl od 18% przy mniejszej ilości zakupionych punktów do 25% przy ilościach powyżej 1000 punktów. Myślę, że taki prezent noworoczny zostanie przyjęty z radością przez wszystkich.

Nowe ceny już obowiązują i można się z nimi zapoznać w Panelu Klienta -> Płatności -> Kup punkty

Został rozwiązany problem z brakiem możliwości katalogowania strony, jeżeli była ona już dodana do katSystem przez innego użytkownika. W formularzu pojawiał się komunikat "Url istnieje w bazie!". Obecnie gdy pojawi się taki komunikat proszę o przesłanie ticketa z informacją o jaką stronę chodzi. Strona zostanie dodana do Panelu danej osoby. W najbliższym czasie (do końca miesiąca) proces ten zostanie uproszczony i zautomatyzowany. Żeby dodać taką stronę do katalogów należy ją odszukać u siebie w zakładce "Strony" wyedytować oraz wprowadzić swoje dane (opisy, słowa kluczowe, adres email) i dodać do kolejki.

Obecnie trwają prace nad dodaniem 4 skryptu katalogów do katSystem.pl. Jest to związane z przyjętą od początku zasadą dywersyfikacji skryptów katalogów. Wpisy umieszczone w katalogach opartych na różnych skryptach są "lepiej widziane" przez Google niż wpisy umieszczone tylko w jednym typie katalogów.

Obecnie w katSystem.pl jest 1170 naszych własnych katalogów oraz 1434 w grupach zewnętrznych. Ilość dostępnych katalogów sukcesywnie się zwiększa.

Zapraszam do korzystania z katSystem.pl.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde no mam uwagę. Czemu jak robie raport to jest on pusty mimo, że strona dodana była do ok 700 katalogów? Ostatnie dodanie z 21 grudnia. Czemu raport nie może poprostu generować listy tych katalogów które widnieją na liście "Wpisy do katalogów" ? Chciał bym podlinkować, mam ręcznie kopiować każdy link z 700? to bez sensu:/ możecie coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tusia2709 - wyjaśnię to dokładnie w dniu dzisiejszym w godz wieczornych

Informacja dla wszystkich korzystających z promocji "Podwajamy punkty" - dodanie dodatkowych punktów nastąpi po zakończeniu promocji w środę 30 stycznia w godzinach przedpołudniowych. W przesłanych informacjach było to zaznaczone:

"Wszystkie punkty zakupione w katSystem.pl do jutra do godz. 16.00 zostaną w dniu 2012-01-30 podwojone na koncie każdego użytkownika, który je zakupi'

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z FV? Trzeba pisać maila żeby je otrzymać czy przychodzą automatycznie?

Faktury są wystawiane w momencie wpływu pieniędzy na nasze konto. zazwyczaj jest to następnego dnia po zakupie za wyjątkiem weekendow i są wysyłane na maila zarejestrowanego w systemie.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest pobierana opłata przy dodawaniu do grup zewnętrznych? Bo widzę tam ceny, a nie punkty...

Drugie pytanie to czy koszt dodania do danej grupy to cena jaka wyświetla się + tyle punktów, ile katalogów jest w danej grupie?

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności