Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przepraszam za brak szybkiej odpowiedzi. Zarówno forunately102 jak i tttom otrzymali odpowiedzi z systemu ticketow.

Moje opóźnienie z odpowiedziami nie wynikały z ignorowania użytkowników tylko z mojego nocnego zaangażowania się w tworzeniu nowych funkcji w katSystem.pl.

Postaram się to wypośrodkować, tak aby klienci byli zadowoleni z supportu i nowe właściwości były dodawane do katSystem.pl

Mogę już podać, że już na dniach zostanie udostępniona możliwość dodawania podstron i stron zapleczowych do wyselekcjonowanej grupy katalogów, oraz zgodnie z naszą dewizą dywersyfikacji wpisów do katSystem.pl zostaną dodane katalogi na nowym skrypcie. Tak więc w katSystem.pl będą dostępne katalogi na 4 różnych skryptach co znacznie zwiększy moc systemu.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć ile to kosztuje, w regulaminie jest napisane że płaci się w PayU, ale nigdzie nie ma ile. Jak to jest drogie to nie będę się rejestrował.

Nie wiem czy po rejestracji będzie podane, ale raczej chciał bym wiedzieć jakie są koszty przed rejestracją.

Napiszcie jakie są koszty.

Druk ulotek cennik - PrintExPress lider wśród drukarni w Łodzi tanie ulotki druk wizytówek • plakaty cena druk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w katSystem.pl została aktywowana możliwość dodawania podstron i stron zapleczowych do wydzielonej grupy katalogów. Obecnie jest to 300 katalogów (150 na skrypcie seokatalogu i 150 na skrypcie Arfooo) docelowo jest zaplanowane 600 katalogów. W formularzu dodawania strony do kolejki pojawiła sie nowa opcja : Katalogi z wybieralnym menu:

1. Wszystkie

2. Nie akceptujace podstron.

3. Akceptujace podstrony.

ad.1. Dodaje do wszystkich katalogów w systemie. (strony w domenie główne)

ad.2. Dodaje tylko do katalogów nie akceptujących podstrony. (strony w domenie główne)

ad.3. Dodaje tylko do katalogów akceptujących podstrony.(podstrony i strony zapleczowe)

Przy dodawaniu podstron oraz stron zapleczowych należy bezwzględnie wybierać w formularzu dodania do kolejki "Katalogi akceptujące podstrony"

W przypadku dodania tych stron do katalogów nie akceptujących podstron, zostaną one usunięte bez zwrotu punktów.

Na ukończeniu są już prace związane z dołączeniem do systemu nowego, czwartego skryptu katalogów.

Zapraszam do zapoznania się z nowa funkcjonalnością katSystem.pl

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności