Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W związku z uruchomieniu grupy katalogów do których można dodawać podstrony oraz dużym zainteresowaniem taką opcją, postanowiliśmy umożliwić wszystkim zakup większej ilości punktów w niższej cenie, pozwalające dodać znacznie większą ilość podstron. Wszystkie punkty zakupione od teraz do środy 2013-02-27 godz. 12.00 zostaną podwojone. Zapraszam do zakupów. Punkty można nabywać po zarejestrowaniu się w katSystem.pl w zakładce "Kup punkty"

Podwojenie punktów nastąpi w środę 2013-02-27 po godz. 13.00

Obecnie dostępnych jest 300 takich katalogów, 150 na skrypcie seokatalogu i 150 na skrypcie arfooo. W najbliższych dniach dojdzie następnych 300 katalogów na dwóch innych skryptach

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że od 2013-02-21 nikt nie odpisał mi jeszcze na moje zgłoszenie (OTH-399) - to pozwolę sobie częściowo zapytać na forum. Może ktoś z użytkowników miał podobny problem.

- Czy system nie pobiera większej ilości punktów za dodanie wpisów niż powinien?

Mianowicie początkowo miałem ustawione dodawanie do 17 katalogów. Gdy strona została dodana do 12 katalogów, w międzyczasie zwiększyłem liczbę pozostałych dodań do katalogów z 5 do 8. I widzę, że system mi pobrał za tą operację 16 pkt.

Ale czy nie powinno zostać pobrane tylko 6 pkt za zwiększenie o 3 liczby katalogów? Bo przecież za te 5 dodań już wcześniej punkty zostały mi pobrane...

Reasumując:

12 wykonanych dodań + 8 przyszłych dodań daje w sumie = 20 katalogów

A system pobrał mi w sumie tyle punktów (tj. 50), jakbym miał mieć 25 dodań do katalogu. A przecież mam 20 dodań do katalogów, więc powinienem zapłacić 40 pkt. Chyba, że ja coś źle liczę?

Nadmienię tylko, iż miałem ustawiony projekt dodawania do katalogów o określonym PR, więc pobierane były 2 pkt za 1 wpis.

Druga sprawa.

Dnia 2013-02-27 02:47:10 zakupiłem 100 pkt, ale nie zostały mi one jeszcze podwojone, jak to miało być zgodnie z oferowaną wówczas promocją...

Oryginalne życzenia noworoczne www.nanowyrok.pl | Znane aquaparki i parki wodne. | Terapia poznawczo behawioralna www.terapia-bielsko.pl w Bielsku-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kristofenes punkty zostały dodane, przepraszam za pominięcie.

Faktycznie jest błąd z naliczaniem punktów w systemie. Występuje on tylko w przypadku edycji projektu i zmiany ilości katalogów do których ma być dodany wpis.

Ponieważ jest to powiązane z innymi modułami będę miał trochę pracy, aby to poprawić i sprawdzić poprawność działania.

Podaje tymczasowe rozwiązanie problemu.

Jeżeli chcemy poprawić ilość katalogów do których ma być dodany wpis nie robimy tego poprzez edycje tylko usuwamy projekt i dodajemy go ponownie z nowa ilością katalogów do dodania.

Przykładowo: jeżeli w projekcie wybraliśmy dodanie do 100 katalogów a po chwili chcemy dodać do 150 to usuwamy projekt z dodaniem do 100 katalogów (pobrane punkty wracają na nasze konto) i dodajemy nowy projekt z dodaniem do 150 katalogów.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z uruchomieniu grupy katalogów do których można dodawać podstrony oraz dużym zainteresowaniem taką opcją, postanowiliśmy umożliwić wszystkim zakup większej ilości punktów w niższej cenie, pozwalające dodać znacznie większą ilość podstron. Wszystkie punkty zakupione od teraz do środy 2013-02-27 godz. 12.00 zostaną podwojone. Zapraszam do zakupów. Punkty można nabywać po zarejestrowaniu się w katSystem.pl w zakładce "Kup punkty"

Podwojenie punktów nastąpi w środę 2013-02-27 po godz. 13.00

Obecnie dostępnych jest 300 takich katalogów, 150 na skrypcie seokatalogu i 150 na skrypcie arfooo. W najbliższych dniach dojdzie następnych 300 katalogów na dwóch innych skryptach

Czy tylko u mnie nie nastąpiło podwojenie punktów zgodnie z deklaracją?

Katalog firm , który pomoże Tobie kupić i sprzedać co tylko chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katSystem.pl jest wydzielone obecnie 300 katalogów, które akceptują podstrony. Docelowo będzie takich katalogów 600.

Od dziś do końca miesiąca zostaje obniżona cena za dodanie podstrony do katalogów z 1.00 pkta do 0.50 punkta .

W tej samej cenie będziesz mógł dodać dwa razy więcej podstron. Oczywiście do tych katalogów można tez dodawać zwykłe strony.

Zapraszam do skorzystania z promocji na dodawanie podstron do katalogów.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam, mam pytanie: czy do grup katalogów przedstawionych na głównej stronie, wpisy są dodawane w ramach wykupionych w systemie punktów? Tak to wygląda z zewnątrz, ale po zarejestrowaniu, w dodawarce do kolejki przy grupach podane są ceny za dodanie. Jak to jest, czy te grupy wchodzą w skład katsystemu czy dla nich katsystem pełni tylko funkcje dodawarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności