Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś mija rok czasu od publicznego zaprezentowania samoobsługowego systemu katalogowania stron katSystem.pl.

Przez rok zwiększyliśmy ilość dostępnych katalogów o katalogi na skryptach sinooke i indexu. Wprowadziliśmy możliwość dodawania podstron do wybranej grupy katalogów, zwiększyliśmy ilość własnych katalogów do ok. 2000. Wprowadziliśmy możliwość dodawania stron do zewnętrznych grup katalogów.

Nie wszystko co mieliśmy zaplanowane udało się wprowadzić. Cały czas pracujemy nad dodaniem nowych funkcji do systemu.

Nie uniknęliśmy tez kilku mniejszych czy większych błędów, które staraliśmy się natychmiast usunąć. Za te błędy przepraszamy.

Przy starcie rok temu proponowaliśmy promocje 500 pkt. za 50 zł na start.

Po roku chcemy podwoić liczbę punktów w promocji - 1000 pkt za 80 zł netto - nie podwajając opłaty.

Promocja trwa do 16 maja 2013 roku do godz. 9.00

Promocyjny pakiet można zakupić poprzez panel klienta - Kup punkty

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy istnieje możliwość usunięcia wpisu w wybranym katalogu? widzę, że w katsystem.pl jest ikona "śmietnika" przy danym linku na liśćie wszystkich dodanych wpisów ale nie wiem czy to powoduje usunięcie tylko z listy na katsystem czy usunięcie wpisu w katalogu? Jeśli można w ten sposób usunąć wpis to proszę o info ile takie usunięcie trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuniecie pojedynczych wpisów można zrobić w sposób, który opisałeś. Klikniecie na ikonę śmietnika spowoduje usuniecie fizyczne wpisu w wybranym katalogu. Usunięcie jest realizowane on-line. Analogicznie jest w przypadku użycia ikony śmietnika w spisie stron. Jednak w tym przypadku usuniecie wszystkich wpisów danej musi zostać zatwierdzone przez administratora, gdyż zdarzały się nierozważne i nie przemyślane do końca usunięcia. Należy z rozwaga stosować te usługi, gdyż nie ma możliwości cofnięcia ich działania.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy istnieje możliwość późniejszej edycji tych wpisów?

i czy dokonuje się tego przez katsystem czy trzeba to zrobić bezpośrednio w katalogu?!

na obecnym etapie jest tylko możliwość osunięcia wpisu z danego katalogu poprzez panel klienta. Zrobienie edycji wpisu z poziomu panelu klienta jest przewidziane w dalszych planach rozwoju systemu. Dziś edycja dodanego wpisu do katalogu nie jest możliwa

Czy edycja wpisów została wdrożona? Chciałbym wyedytować część wpisów.

Uroczystości rodzinne

Pięknie wykonane Zaproszenia ślubne ręcznie robione w rewelacyjnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zgłosiłem projekty do usunięcia - długo się czeka na usunięcie linków ? :)

edit: sorki doczytałem posty powyzej ... to czkam na kontakt.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz usunąć wszystkie wpisy to się długo czeka ja zgłosiłem i czekam już około miesiąca na akceptacje.

Jak dla mnie mają czas do końca tygodnia - potem usuwam po swojemu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy edycja wpisów została wdrożona? Chciałbym wyedytować część wpisów.

Jest to zaplanowane na późniejszy termin, być może dopiero pod koniec września.

Jeżeli chcesz usunąć wszystkie wpisy to się długo czeka ja zgłosiłem i czekam już około miesiąca na akceptacje.

Jak dla mnie mają czas do końca tygodnia - potem usuwam po swojemu.

do jutra będziesz miał usuniete

Nie kupuj domen na cyprze jezeli nie chcesz ich stracić,. Jest tylu uczciwych rejestratorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności