Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Brakuje mi w systemie podawania jakieś liczby katalogów do jakiej można jeszcze dodać wpis.

Załózmy dodałem do 1000 i następnie chce dodać znowu do kolejki. Mam możliwość wybrania "katalogi akceptujące podstrony" i te "nie akceptujące postron" ale nie wiem wsumie ile zostało takich i takich więc skąd mam wiedzieć jaką liczbę wpisów jeszcze mogę dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mieliśmy taka samą sytuację i pewnie chodzi o to samo. System nie był przygotowany na to, że doda ktoś do wszystkich katalogów:) i nie jest w stanie wyciągnąć tak dużego raportu:) pomoże Ci jedynie właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie problemy występujące w ostatnich dniach wynikają z prac na serwerach i przenosinach katalogów na nowe IP. Wszystkie problemy powinny zaniknąć do czwartku. Niestety nie wszystkie sprawy są bezpośrednio zależne od nas i niektóre sprawy mają małe opóźnienie. Wprowadzane zmiany przyspieszą działanie katSystem.pl. Umożliwią wprowadzenie nowych funkcji w najbliższym czasie np.podlinkowanie wpisów z poziomu Panelu Klienta.

Proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości. Prowadzone prace są na ukończeniu.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności