Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Usuwanie wpisów. Nie ma teraz możliwości hurtowego usuwania wpisów dla dodawanych domen. Wszystkie zgłoszone strony zostaną przywrócone na konta klientów i każdy będzie mógł kasować sobie pojedyncze wpisy (działa). Przy niektórych wpisach wyświetli się błąd, to prosze to pozostawić i przejść do następnego.

Oczywiście obietnica nie została spełniona, nie mam przywróconych wpisów, nie mam odpowiedzi na ticket. Dla wszystkich potencjalnych kupujących: ze względu na brak możliwości usunięcia wpisów, ignorowanie użytkowników i niska jakość katalogów, które działają tylko czasami- zastanówcie się czy jest sens kupować wpisy w miejscach, które już wielokrotnie zostały zgłoszone do disavow.

Proszę podać nr ticketow na które nie otrzymał Pan odpowiedzi.

Trudno mi się ustosunkować do wypowiedzi w której nie ma żadnych konkretów a są tylko pomówieniami. Nie chcesz kupować nie kupuj, Masz zastrzeżenia i chcesz pisać o tym na forum to pisz konkretnie, jakiej strony dotyczyły wpisy, na jakie nr ticketow nie otrzymałeś odpowiedzi.

Rozumiem, ze konkurencje boli, ze system istnieje i się rozwija. Po południu podam informacje o nowych modułach, które zostaną dodane w najbliższym czasie do katSystem.pl.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie wpisów. Nie ma teraz możliwości hurtowego usuwania wpisów dla dodawanych domen. Wszystkie zgłoszone strony zostaną przywrócone na konta klientów i każdy będzie mógł kasować sobie pojedyncze wpisy (działa). Przy niektórych wpisach wyświetli się błąd, to prosze to pozostawić i przejść do następnego.

Oczywiście obietnica nie została spełniona, nie mam przywróconych wpisów, nie mam odpowiedzi na ticket. Dla wszystkich potencjalnych kupujących: ze względu na brak możliwości usunięcia wpisów, ignorowanie użytkowników i niska jakość katalogów, które działają tylko czasami- zastanówcie się czy jest sens kupować wpisy w miejscach, które już wielokrotnie zostały zgłoszone do disavow.

Proszę podać nr ticketow na które nie otrzymał Pan odpowiedzi.

Trudno mi się ustosunkować do wypowiedzi w której nie ma żadnych konkretów a są tylko pomówieniami. Nie chcesz kupować nie kupuj, Masz zastrzeżenia i chcesz pisać o tym na forum to pisz konkretnie, jakiej strony dotyczyły wpisy, na jakie nr ticketow nie otrzymałeś odpowiedzi.

Rozumiem, ze konkurencje boli, ze system istnieje i się rozwija. Po południu podam informacje o nowych modułach, które zostaną dodane w najbliższym czasie do katSystem.pl.

Masz tupet.

Nie tylko moje wypowiedzi zostały zignorowane ale jeszcze ktoś ma pretensje że punktujemy niekompetencje. Napisaliście że cofniecie wycofania abyśmy mogli sobie sami pousuwać wpisy (nie zrobiliście tego), nie wyrzuciliście nie działającej funkcjonalności hurtowego usuwania wpisów, wiele katalogów nie działa i jeszcze użytkownikom zbiera się za to. Mam u was 14 podlinkowanych stron.. to tyle jeśli chodzi o argument z konkurencją. Ticket SIT-489

Alkowiki - dla większego relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak podajesz konkrety to sytuacja wygląda całkiem inaczej.

1. Faktycznie wpisy zgłoszone do usunięcia nie zostały przywrócone w na konta klientów (już jest to zrobione)

2. Faktycznie na ticket SIT-489 nie było udzielonej odpowiedzi.

Mogę tylko przeprosić za tą sytuacje.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaznaczam wpisy do usunięcia - od miesiącia czekam na usunięcie tych wpisów z katalogów - ?!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł pisałem o tym kilka postów wcześniej:

Usuwanie wpisów. Nie ma teraz możliwości hurtowego usuwania wpisów dla dodawanych domen. Wszystkie zgłoszone strony zostaną przywrócone na konta klientów i każdy będzie mógł kasować sobie pojedyncze wpisy (działa). Przy niektórych wpisach wyświetli się błąd, to proszę to pozostawić i przejść do następnego.

​Jeżeli poczekasz około tygodnia to sprawa hurtowego usuwania wpisów zostanie naprawiona, bo zapewne nie chcesz klikać :)

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie chce klikać, nie wiem czy klient poczeka czy wywali wszystko do disavow - to jest problem, spróbujemy poczekać.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zabrać za naprawę tego jutro z samego rana.

Zostały opracowane dwa nowe moduły do katSystem.pl. Pierwszy do podlinkowywania wpisów w katalogach. Wpisy będą podlinkowane w serwisach zewnętrznych w miejscach umożliwiających ich dodawanie, drugi będzie służył do szybkiej indeksacji wpisów w katalogach oraz podlinkowanych wpisów w serwisach zewnętrznych. Prowadzone obecnie testy potwierdzają nasze założenia co do efektywności zastosowanych rozwiązań. Będą to bardzo przydatne narzędzia i stanowią one elementy systemu seo piramidy w który zostanie wzbogacony już niedługo katSystem.pl.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko - cierpliwy jestem ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w podstawowej usłudze katalogowania w katSystem.pl jest dodatkowo indeksowanie dodanych wpisów. Obecnie odbywa się to półautomatycznie. Po zakończeniu katalogowania danej strony wszystkie dodane wpisy są dodawane do indeksowania. Docelowo po całkowitym zintegrowaniu tego modułu z katSystem.pl dodatkowe indeksowanie będzie się odbywało na bieżąco, tz. wszystkie wpisy dodane w danym dniu, następnego dnia będą indeksowane a nie dopiero po zakończeniu katalogowania danej strony tak jak jest to przejściowo obecnie. Na wdrożenie w najbliższych dniach oczekuje też moduł umożliwiający podlinkowywanie dodanych wpisów. Myślę ze jeszcze w tym tygodniu w systemie półautomatycznym udostępnimy go dla chętnych. Oczywiście wszystkie dodane wpisy będą też dodatkowo indeksowane. Usługa podlinkowania wpisów będzie dodatkowo płatna.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten system to jest jedna wielka porażka. Największą jego bolączką są serwery. Przykładowo otworzyłem jakieś 10 losowych linków do dodanych wpisów (dodawane od lipca do sierpnia) i wyniki są takie:

1. 502 Bad Gateway - nie działa

2. DELETE FROM Arfooo_visits WHERE type = 'ref' AND DATE_ADD(ts, INTERVAL 24 HOUR) < NOW itd. - nie działa

3. Ważna informacja:

Jeśli widzisz ten komunikat, a wykonałeś jedną z czynności:

- dodanie domeny

- dodanie subdomeny

- zmiana katalogu domeny

- zmiana IP domeny

- włączenie wildcard

Należy odczekać do 4h od wykonanych czynności gdyż musi nastąpić przeładowanie konfiguracji serwera. Przeładowania wykonują się cyklicznie co 4h licząc od 00:00

Przykład:

Jeśli domena zostanie dodana o godzinie 10:00 to najbliższe przeładowanie nastąpi o godzinie 12:00, chwilę po niej domena powinna czytać pliki z własnego katalogu.

NIE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!

4. tu zamiast katalogu stoi jakiś parking

5. DELETE FROM Arfooo_visits WHERE type = 'ref' AND DATE_ADD(ts, INTERVAL 24 HOUR) - nie działa

6. wczytywało wczytywało i wczytało rozjechaną stronę

7. działa :)

8. to samo co w 3.

9. Przekroczono limit czasu połączenia Serwer 486.pl zbyt długo nie odpowiada.

Działa tak naprawdę kilka czy kilkanaście procent katalogów. Reszta wywala jakieś błędy serwera. Ponad to te co działają wczytują się paredziesiąt sekund.

Konkluzja: jakim cudem te katalogi mają działać, być respektowane przez google skoro robot nie może uzyskać do nich dostępu przez powolny serwer???

System to jeden wielki syf pełen błędów - powinien zostać przepisany od nowa bo inaczej umrze śmiercią tragiczną jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, ze ja też to widzę. Niestety nie na wszystko mam wpływ. Jeżeli na nowy serwer muszę czekać w kolejce przez 10 dni, to niestety nie mam na to żadnego wpływu. Przepisanie systemu też nic nie pomoże gdyż problemy są sprzętowe. Nowy serwer ruszy od poniedziałku.

Czy myślisz, że Twój post wnosi coś konstruktywnego do tego tematu?

Problem z tym systemem jest taki że tam nie ma już do czego dodawać

Katalogów w systemie: 3736

Katalogów z PR 4: 2

Katalogów z PR 3: 37

Katalogów z PR 2: 88

Katalogów z PR 1: 233

Pozycjonowanie nie polega tylko na dodawaniu do katalogów z wysokim PR. Skończyły się te czasy, że wystarczyło dodać wpis do 50 katalogów z wysokim PR i strona szła w górę. Dodawać jest do czego tylko chyba trzeba wiedzieć jak.

No niestety z każdym miesiącem coraz mniej jest tych z PR

Niestety to też nie jest od nas zależne. PR poleciało we wszystkich katalogach.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, ze ja też to widzę. Niestety nie na wszystko mam wpływ. Jeżeli na nowy serwer muszę czekać w kolejce przez 10 dni, to niestety nie mam na to żadnego wpływu. Przepisanie systemu też nic nie pomoże gdyż problemy są sprzętowe. Nowy serwer ruszy od poniedziałku.

Czy myślisz, że Twój post wnosi coś konstruktywnego do tego tematu?

Problem występuje od wielu dni i jakoś nie pojawiła się nigdzie informacja w stylu "przepraszamy za problemy z serwerami, rozwiążemy je do dnia xxxx".

TAK, wydaje mi się, że mój post wnosi wiele do tematu Katsystem bo daje innym użytkownikom pogląd na to jak system działa na chwile obecną. Jak będzie działał git to wtedy pogadamy, że jest miło i fajnie, póki co nie jest. Mam nadzieje, że szybko system stanie na nogi bo sam z niego korzystam i chce korzystać ale to co się dzieje teraz to jest masakra. Artel trzymam Cię (i pewnie nie tylko ja) za słowo, że do poniedziałku wszystko zacznie śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności