Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z hurtowym usuwaniem wpisów w katalogach został rozwiązany. Jeżeli ktoś chce usunąć wszystkie wpisy dla danej strony to teraz wystarczy tylko usunąć dana stronę z listy swoich stron.

WAŻNE!!!

Operacja usunięcia jest nieodwracalna. Każdy używa przycisku usuń na własna odpowiedzialność. Usunięcie strony z katSystem jest równoznaczne z usunięciem wszystkich dodanych dla danej strony wpisów w katalogach. Wszystkie zgłoszone strony do usunięcia będą akceptowane przez administratora następnego dnia rano.

@Zgred - Paweł Twoje wszystkie zgłoszone wpisy zostały już usunięte

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rozpoczęło się przenoszenie części katalogów na nowy serwer. Do poniedziałku mogą występować chwilowe problemy z działaniem niektórych katalogów czy też z wyświetlaniem niektórych dodanych wpisów. Mamy nadzieje, że jest to przedostatni etap rozwiązywania ostatnich problemów z długim oczekiwaniem na wyświetlenie się strony katalogu. Bez żadnego problemu można korzystać z katSystem.pl i dodawać nowe wpisy. Po zakończeniu prac związanych z rozbudową bazy serwerowej będą się one wyświetlały prawidłowo w katalogach. Ostatnim etapem będzie sprawdzenie prawidłowego działania przeniesionych katalogów.

Za powstałe utrudnienia przepraszam..

Obecnie trwają prace nad automatyzacja indeksowania dodawanych wpisów oraz nad poprawkami modułu generowania raportów. Będzie możliwe wygenerowanie dla każdej strony raportu całościowego, czyli dla wszystkich dodań oraz raportu z ostatniego dodania.

Integrowany jest też moduł do podlinkowywania wpisów z katalogów.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym rozdzieliliśmy raporty. W szczegółach strony można sobie wygenerować:

1. Raport całościowy z dodania gdy np. dodawaliśmy wpisy dla danej strony kilkukrotnie w róznym czasie.

2. Raport tylko z ostatniego dodania.

Rozwiązany został też problem z brakiem wszystkich linków w raporcie w przypadku gdy raport dla strony generowaliśmy po jakimś czasie.

raport.jpg

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zgłaszać swoje propozycje funkcjonalności to optował bym za tym aby przy dodawaniu do kolejki wyświetlała się liczba katalogów do których można jeszcze dodać stronę na zasadzie:

Wszystkie katalogi w systemie - katalogi do których się już dodało = liczba katalogów do których można dodać domenę.

No i najlepiej z rozdzieleniem tych gdzie można dodać podstrony i tych gdzie nie można dodawać podstron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bitmuza - zapisałem Twoje uwagi i postaramy się dodać te informacje do systemu.

W dniu dzisiejszym dodaliśmy do katSystem.pl drobną poprawkę ale bardzo użyteczną. Są to podstawowe informacje o katalogowanej stronie takie jak:

1. PR dodawanej strony.

2. Ilość zindeksowana przez google (Dane orientacyjne)

3. Ilość backlinków prowadzących do strony.

3. Z ilu domen te baclinki prowadzą.

4. Na ilu IP są posadowione te domeny

5.W ilu klasach C są zlokalizowane te IP,

info1.jpg

info2.jpg

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyliśmy prace związane z przeniesieniem części katalogów na nowy serwer. Obecnie nie ma już problemów z otwarciem się strony czy błędami wyświetlanymi zamiast strony. W niektórych katalogach arfooo mogą się pojawiać błędy na głównej stronie w miejscu gdzie powinny się wyświetlać screeny dodanych stron lub przy wpisaniu linka z bezpośrednim dostępem do dodanej strony. W takim przypadku prosimy o zgłaszanie tego droga mailowa. Ten problem będzie usuwany od reki.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać swoją stronę do katalogów katsystem. Uzupełniłem wszystko i pojawił mi się komunikat że strona istnieje w bazie. Najprawdopodobniej wykupiłem gdzieś wcześniej katalogowanie i ktoś przez katsystem katalogował moją stronę. Jak mogę ją odzyskać nie tracąc wpisów do katalogów które, są już dodane przez kogoś innego?

Modne ubrania dla dzieci e-kaan.pl

Reklama na facebooku WhiteNet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bitmuza postaram się to wdrożyć jeszcze w tym tygodniu.

Dodaliśmy dziś możliwość grupowego usuwania wybranych wpisów w katalogach. W szczegółach strony, na liście dodanych wpisów możemy sobie wybrac i zaznaczyć "ptaszkiem" wpisy, które chcemy usunąć a następnie klikając w przycisk usuń kasujemy tylko te wybrane wpisy.

linki1.jpg

linki2.jpg

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za skasowanie projektów i linków (przynajmniej większości) ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności