Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Po zalogowaniu się w zakładce - Twój profil, chcąc dokonać zmian - telefon już jest wymagany...

Jutro sprawdzę i zostanie to poprawione

W zasadzie wszystko działa prawidłowo, jedyny minus to domeny z małą ilością BL.

Nie wiem czy takie pytanie już padło, co się dzieje w momencie gdy dodałem wcześniej wpis do katalogu - czy dodawarka ominie taki katalog, czy też zostanie pobrany punkcik tak jak by tego wpisu wcześniej nie było ?

Katalogi są cały czas linkowane tak wiec ilość BL systematycznie przybywa.

System sprawdza czy dana strona jest dodana do danego katalogu i jeżeli tak to omija taki katalog i nie pobiera pkt. za dodanie, co łatwo sprawdzić.

(Dla tych co nie wiedzą jak to zrobić :)

Przed dodanie należy zapisać ile jest punktów, dodać projekt, sprawdzić ile zostało punktów i do tej liczby dodać ilość wpisów i powinniśmy otrzymać początkową ilość punktów.)

Mam pytanie - ile się średnio czeka na weryfikację projektu?

W dni robocze projekty są moderowane i dodawane kilkukrotnie w ciągu dnia. Sobota, niedziela min. 2 razy

Bardzo mi się podoba system :) - oby tylko się rozrastał.

Cieszę się bardzo. Cały czas są wprowadzane nowe funkcjonalności do systemu a lista "do dodania" jest dosyć długa

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można umieścić link w treści wpisu ?

Można umieścić do 3 linków w treści jeżeli tekst wynikowy do wstawienia w danym katalogów ma powyżej 600 znaków.

Standardowo linki wpisujemy według składni html <a href="https://adres internetowy">opis odsyłacza</a>, jednak sa tez akceptowane wpisy o składni BBCODE i <url=https://adres internetowy>opis odsyłacza</url> tez beda akceptowane i przyjmowane przez system

Katalogi maja ustawiana maksymalną długość dodawanego opisu na 1200 znaków. Postaram się zwiększyć na 1400 w najbliższym czasie.

Wszystkie wpisy dodajemy z synonimami. Teksty bez synonimów nie będą akceptowane.

temat był już wyjaśniany tutaj

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie ile minimum opisów trzeba dodać aby moderator zaakceptował projekt ?

To nie mnie, ale dodającemu powinno zależeć aby opisy były jak najbardziej różnorodne. Najbardziej optymalny tekst z synonimami potrójnie zagnieżdżonymi powinien zawierać około 20.000 znaków co pozwoli wygenerować setki różnorodnych tekstów o długości od 600 do 1200 znaków.

Jeszcze pytanie ile minimum opisów trzeba dodać aby moderator zaakceptował projekt ?

Jeszcze jedno pytania: Czy można używać zagnieżdzeń synonimów do 4 poziomu ?

Tak jak najbardziej i jest to nawet wskazane

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restful, czy jest możliwość podpinania swoich katalogów pod system?

Jest to w sumie dobra opcja - wpisy przechodzą moderację, więc administratorzy katalogów byliby z pewnością zadowoleni z takiego systemu, który automatycznie wrzucałby sprawdzone wpisy.

Dodający pozycjonerzy natomiast mogliby się cieszyć z szybkości akceptowania wpisów.

Czy zakładasz coś takiego w rozwoju?

120x20.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restful, czy jest możliwość podpinania swoich katalogów pod system?

Jest to w sumie dobra opcja - wpisy przechodzą moderację, więc administratorzy katalogów byliby z pewnością zadowoleni z takiego systemu, który automatycznie wrzucałby sprawdzone wpisy.

Dodający pozycjonerzy natomiast mogliby się cieszyć z szybkości akceptowania wpisów.

Czy zakładasz coś takiego w rozwoju?

Jest to zaimpletowane w działający już system. Problemem nie jest podpinanie katalogów innych użytkowników tylko system rozliczeń. Niektóre osoby maja prowadzona działalność i tu nie ma problemu. Jest problem z tymi co nie prowadzą działalności.

Drugi problem polega na tym, ze ludzie maja katalogi na różnych share soehostingach i to rożnie działa. Raz działa a raz nie.

Myślę, że powyższe problemy już niedługo będą rozwiązane i przedstawię jakąś ofertę. Obecnie podpinamy pod system moduł pozwalający wybierać katalogi po PR, BL i IP Jest on w fazie testów Przewidywana premiera 1 czerwca

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z tymi co nie prowadzą działalności.

Umowa o dzieło powyżej kwoty 50zł. Poniżej tej kwoty w formie barteru na punkty w systemie. Ewentualnie sam barter, a niepotrzebne pkt będzie się sprzedawało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padło pytanie ale czy wystawiacie FV? Podałem dane przy płatności do fv - jest wysyłana na maila czy poczta?

Obecnie wystawiamy rachunki. Już niedługo coś w tym temacie się zmieni. Mam nadzieję, że od 1 czerwca.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności