Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarówno katSystem.pl jak i katalogi funkcjonują prawidłowo chociaż mogą jeszcze występować błędy związane z propagacja DNSow dla nowego hosta serwera bazodanowego. Jeżeli gdzieś one wystąpią to proszę sprawdzić za jakiś czas. Docelowo powinny one ustąpić do jutra.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem. Wchodzę w zakładkę strony, następnie w szczegóły i chce rozwinąć listę z katalogami do których dodana jest strona to pojawia się błąd occured ...

Nie działa mi również raport całościowy

Oraz mam pytanie czy będzie działało jeszcze monitorowanie?

Modne ubrania dla dzieci e-kaan.pl

Reklama na facebooku WhiteNet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie przerosło firmę której zleciliśmy przeniesienie plików i baz danych na nowe serwery. Zdaliśmy się całkowicie na ich propozycje. Przez dwa tygodnie testowali różne rozwiązania. Efekt jest taki jak widzicie. Przez grzeczność nie będę publicznie wymieniał jej nazwy. Cały czas słyszę informacje, ze zaraz będzie wszystko dobrze. Dam im jeszcze trochę czasu na naprawienie tego.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artel jak wygląda sytuacja z katsystem. Ja mam mnóstwo błędów. Nie mogę usuwać katalogów, z 5 udało mi się usunąć 2. W pozostałych przypadkach wyskakuje "error occurred". Z ciekawości sprawdziłem 7 katalogów dzisiaj dodanych i w pięciu nie ma mojego wpsiu, pojawia się informacja z możliwością wykupienia multikodu, a wpisu nie widać

Kolejny błąd pojawia się gdy chce rozwinąć listę linków do katalogów w których powinien być wpis. Pojawia się standardowo error occurred. Denerwuje mnie to wieczne sprawdzanie czy wszystko ok. Napisz proszę kiedy katsystem będzie w pełni funkcjonalny oraz czy jest sens dodawać do katalogów w tej chwili skoro i tak wpisy nie pojawiają sie?

Modne ubrania dla dzieci e-kaan.pl

Reklama na facebooku WhiteNet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że firma, która przenosiła nasze dane na nowe serwery, pomimo tego, ze wyglądało jakby zadanie ich przerosło kończy własnie całą operacje. Będziemy teraz mocno testować a o wszystkich nieprawidłowościach proszę mnie informować na maila lub na forum. Sam katSystem.pl powinien "dojść do siebie" w ciągu 24 godz.

@hatrick podeślij mi na maila adres dodawanej strony tak abym mógł to sprawdzić

@gafi55 podeślij na maila adres strony do usunięcia lub wyślij ticketa z katSystem

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności