Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mnie zastanawia jedna rzecz, czy dodając katalogi do tego projektu pozostaną w takim samym stanie, tzn ilośc znaków w opisie ( u mnie jest limit max 250 znaków), ta sama struktura linków, czy to będzie wtedy zmienione?

Ustawienia pozostaną bez zmian, za wyjątkiem struktury linków , która być może trzeba będzie zmienić aby współgrała z katSystemem.pl, ale mógłbym to określić dopiero po sprawdzeniu katalogów.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dostałem odpowiedzi na maila dotyczącego rachunku - proszę o odpowiedź na biuro@eposition.pl (na ten sam mail mam konto) - chciałbym otrzymać rachunek za 2 doładowania konta...

Przepraszam tych wszystkich, którzy jeszcze nie otrzymali rachunków. Zostaną one wystawione i przesłane jutro.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restful czy do systemu można dodawać podstrony? (nie mówię tu o zapleczu ale mam stronę gdzie adres.pl jest zachętą a docelowa treść znajduje się pod adres.pl/costam

Tak można dodawać wartościowe podstrony i będą one publikowane w tych katalogach, które to udostępniają taka możliwość (np. katalogi arfooo)

A ja z kolei nie dostałem odpowiedzi o sposób linkowania katalogów w systemie. Scrapebox na potęgę czy może coś innego?

Dostałeś tylko chyba nie czytasz. Zobacz tutaj

Chyba jednak to nie Ty pytałeś, ale odpowiedz jest w tym temacie. Natomiast przeszukałem cały wątek i Twojego pytania nie znalazłem

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś tylko chyba nie czytasz. Zobacz tutaj

Chyba jednak to nie Ty pytałeś, ale odpowiedz jest w tym temacie. Natomiast przeszukałem cały wątek i Twojego pytania nie znalazłem

Nie znalazłeś bo pytałem na maila :)

Ogólnie idea współpracy jest bardzo fajna, natomiast warunki już mniej:

- linkowanie - zaprzestać linkować swoimi siłami nie można bo to by oznaczało uzależnienie się od systemu (bo przecież jak z niego się wyjdzie to się traci linki)

- wynagrodzenie w wysokości 30 punktów / m-c to zdecydowanie mało

Zostają tanie punkty (plus) i hosting (taki sobie plus, katy mogą stać na sharedach i mają wystarczająco duży uptime).

A jak wygląda moderacja wpisów? Wpisy idą z automatu (przy różnej strukturze kategorii robi się bałagan) czy są ręcznie przydzielane do kategorii?

Zbiór kilku dobrych katalogów! katalogi.bazeus.pl, różne IP, różne DNSy... Obecnie wszystkie znów darmowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy zgłosili akces do katSystem.pl. Zainteresowanie i ilość zgłoszonych katalogów mile mnie zaskoczyła

Na obecną chwilę wstrzymuje przyjmowanie nowych katalogów.

Wszystkie zgłoszone katalogi będą teraz sukcesywnie dołączane do katSystem.pl

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzuciłem 200 i bam, 500 Error. Czyżby dodawanie nowych katalogów wywołało paraliż ?:)

A swoją drogą, można wiedzieć ile katów jest już w bazie?

W końcu poszło... Ale wystąpił problem... Przez Error 500 zeszło mi 2 razy więcej pkt. Dodałem 200 wpisów a zeszło 400 pkt... Można to jakoś hurtowo cofnąć czy muszę klikać 200 razy usuń ?

Aaa, z resztą, zostawiam, zobaczymy co się stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restful mam pytanie - jeśli dodałem stronę, została zweryfikowana i rozpocząłem dodawanie (500 wpisów od razu) a dalej stoi to znaczy, że taki ruch macie i system kolejkuje wpisy?

Oczywiście, że system kolejkuje wpisy i bardzo dobrze, że stoi. Tak ma być i tak będzie do czasu podpięcia wszystkich katalogów. Rozumiem, ze dla niektórych za długo to trwa, ale moderacja i dodawanie stron jest realizowane kilkakrotnie w ciągu jednego dnia.

Ja dorzuciłem 200 i bam, 500 Error. Czyżby dodawanie nowych katalogów wywołało paraliż ?:)

A swoją drogą, można wiedzieć ile katów jest już w bazie?

W końcu poszło... Ale wystąpił problem... Przez Error 500 zeszło mi 2 razy więcej pkt. Dodałem 200 wpisów a zeszło 400 pkt... Można to jakoś hurtowo cofnąć czy muszę klikać 200 razy usuń ?

Aaa, z resztą, zostawiam, zobaczymy co się stanie :)

Tutaj ten błąd jest bez znaczenia, bo system wykonuje polecenie tyle tylko ze na monitorze nie zdążył Ci się wyświetlić odpowiedni komunikat i dlatego wyskakuje błąd 500. Ponieważ jest to mało istotne dla pracy systemu będzie to poprawione troszkę później.

Co do zdublowania punktów to nie system zdublował punkty tylko Ty dwa razy dodałeś to samo do systemu.

Proszę pamiętać, że każda edycja strony powoduje, że strona trafia do moderacji.

Tu w tym przypadku było tak, ze strona była edytowana i trafiła do ponownej moderacji i tym sposobem została dodana do dwukrotnie większej ilości stron. Zostanie zrobiona pętlą zabezpieczająca, która uniemożliwi w przyszłości do powstania takiej sytuacji

jedna mała uwaga, żeby linki do dodanych wpisów otwierały się w nowym oknie

Idzie do szybkiej realizacji.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności