Skocz do zawartości

[Wykonam] teksty wysokiej jakości, artykuły, teksty dziennikarskie.


clarry79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zajmuję się redagowaniem autorskich tekstów tematycznych (od kosmetologii, po elektronikę i naukę), tekstów dziennikarskich (eseje,wywiady, reportaże, felietony, notki prasowe), teksty pod zaplecza, teksty wysokiej jakości (objętość od 1000 znaków do 10.000 znaków), teksty na www, blogi, komentarzami na forach, zakładaniem nowych wątków. Tworzę opisy produktów z przeznaczeniem do katalogów i sklepów internetowych.

Oferuję teksty bardzo dobre jakościowo, także pod względem merytorycznym i gramatycznym, sensowne i twórcze w przystępnych cenach.

Portfolio wysyłam osobom zainteresowanym, po uprzednim kontakcie mejlowym : sppike@buziaczek.pl lub biuro.verbalfairy@onet.pl

Co mnie wyróżnia?:

- Terminowość - Nie wykręcam się bólem głowy czy awarią Internetu,

- Bezbłędność tekstów - Z ortografią jestem na Ty,

- Stały kontakt,

- Szybkość w realizowaniu zleceń i dokładność,

- Kreatywność,

- Przystępna cena tekstów,

- Przyjazne uosobienie :rolleyes:

- Wysoka jakość tekstów

Jeśli poszukujesz terminowego Copywritera i pragniesz, aby teksty były wykonane solidnie - napisz do mnie.

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, dlatego proszę o kontakt mejlowy.

Pozdrawiam,

Małgorzata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności