Skocz do zawartości

System do zarządzania bazą zaplecz/domen/serwerów


Virusek

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo nasz programista będzie miał więcej czasu i tak zastanawiam się czy niewarto byłoby stworzyć systemu online który pozwoli ogarnąć nasze serwery, zaplecza i domeny. Odkładamy to już sporo czasu ale dość... :-)

W tej chwili zrobił się za duży chaos, przy kilkuset domenach, kilkunastu serwach i niezliczonej ilości zapleczach ciężko wszystko ogarnąć.

Jako główne cele/funkcje aplikacji wyróżniłem:

- optymlizacja przestrzeni serwerów

- większa kontrola nad bazą domen, serwerów, zaplecz

- wygodne filtrowanie wyników, będzie można szybko zobaczyć co gdzie się znajduje i nie tylko

- dobre usability (ma to dla mnie spore znaczenie).

Aplikację będziemy oczywiście robić pod siebie ale nic nie będzie stało na przeszkodzie aby taki skrypcik udostępniać za niewielką opłatę.

Ciekaw jestem jednak co tym sądzicie? Jako że będziemy zaczynać pracę programistyczne pewnie w przyszłym tygodniu to fajnie byłoby zebrać od Was feedback który pozwoli przygotować nam jeszcze lepszy produktów.

Z góry wielkie dzięki za Waszą pomoc.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności