Skocz do zawartości

logiczny rozbiór zdanie


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś , może jakiś polonista (bo ja hydraulik tylko) mógłby mi napisać czy to zdanie jest logiczne ?

"Środki zostały zwrócone na konto płacącego. Realizacja zwrotu może potrwać do 7 dni roboczych."

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało logiczne ;) lepiej by brzmiało coś w stylu "Zwrot jest w trakcie realizacji, zaksięgowanie wpłaty może potrwać do 7 dni roboczych"

ale ja z polonistyką tyle co maturę zdałem :P

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówi kolega powyżej :)

lub "Środki powinny się znaleźć na pańskim koncie do 7 dni roboczych "

choć zdanie jest logiczne ;) tylko źle sformułowane (to jak "nie ma sensu, kupować kredensu, bo jest to, po prostu bez sensu" :P

i mówię to jako inż z kursem montera od wody i kanalizacji w naszym kraju :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie zostałem w taki sposób powiadomiony o tym, że zwrócono mi pieniądze ;) i lekko zwątpiłem w swoją znajomość języka ojczystego ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj z adresu: promocji@pgnig.pl

email o treści:

Drogi użytkowniku,

Gratulacje masz wygrał 500,000.00GBP w trwających PGNiG promocji. promocji odbywa się w Londynie, Państwo będzie wypłacane w brytyjskiej waluty.

Wyślij kod [ TQLWX ], Preferowany język mówiony [ polski / angielski ], numer telefonu do

[ replypgnig@post.com ] uzyskać więcej informacji.

Gratulacje jeszcze raz.

Pozdrawiam.

MRS. ROSEMARY B. MICHEAL

promocja wykonawczy

PGNiG London

UWAGA:

Wszystkie wygrał nagrody nie twierdził, w ciągu 10 dni roboczych zostanie anulowane.

Webmail Administrator

PGNiG

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem maila od jakiejś firmy z Chin z tekstem "Posiadamy własna fabryki. Może ubić konkurenta!" ah te translatory ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jest lekka różnica jak w przypadku nie dojścia do realizacji transakcji po pobraniu kasy od Ciebie z konta i po pytaniu gdzie jest kasa odpowiadają Tobie , że pieniądze zostały zwrócone ... ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem ogromną ofertę reklamową, gdzie litery były napisane jedną z większych czcionek a u góry prawie niewidoczna informacja

"Nie widzisz treści maila? Kliknij tutaj." ;)

dodam tylko, że to reklama okularów ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj napisałem skargę do play'a na spam jaki otrzymuje od jednego z ich przedstawicieli ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Środki zostały zwrócone na konto płacącego. Realizacja zwrotu może potrwać do 7 dni roboczych."

Oj tam, w pierwszym zdaniu jest zła forma orzeczenia i tylko tyle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności