Skocz do zawartości

Kto wygra Euro


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W ogóle na te całe Euro to się w jakiejś jaskini schowam. Teraz nawala mnie po twarzy wszechobecna piłka nożna. Coś słyszałem, że Opole i Zakopane to mają być miasta "bez euro"?

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawala mnie po twarzy wszechobecna piłka nożna.

Wystarczy "tylko" odciąć się od portali pseudo informacyjnych (onet, wp, interia itd), nie słuchać radia, nie oglądać tv, rzadko jeździć samochodem (bilbordy), nie czytać gazet, nie chodzić do knajp i jeszcze "nie zamawiać pizzy bo na kartonie malują piłkę" oraz na wszelki wypadek ......................... . I nie będziesz słyszał na temat euro. Proste :fool:

Tak na serio mam tyle siedzenia przy kompie, że odizolowałem się (najlepiej pracuje mi się w kompletnej ciszy) od tego co powyżej w takim stopniu, że temat euro dorwał mnie dopiero na PiO. Pech?

P.S. Jeszcze z innej strony euro jest raz na cztery lata więc da się przeżyć. Teraz jest w polsze, stąd harmider jest większy. Jakoś nie słyszałem, gdy euro odbywało się w innych krajach, o takich problemach organizacyjnych :)

e: Dopisano w cudzysłowie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym wygranym będzie UEFA (kasa), a tak na marginesie to całe szczęście że nie mam TV łatwiej będzie znieść to szaleństwo związane z euro, piłką nożną przestałem się interesować po mundialu w Meksyku :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem, to dobre rady, ale ciężko teraz kupić jakikolwiek produkt bez logo euro, albo rysunku piłki. Ostatnio nawet pizze z ulubionej knajpy dostałem w kartonie z namalowaną piłką.

Mamy tylu wspaniałych sportowców, jesteśmy lepsi w tylu dziedzinach, to nie, piłka nożna - polski sport narodowy i basta.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym wygranym będzie UEFA (kasa), a tak na marginesie to całe szczęście że nie mam TV łatwiej będzie znieść to szaleństwo związane z euro, piłką nożną przestałem się interesować po mundialu w Meksyku :-)

W pełni popieram - mistrzostwa wygrywa UEFA. Nigdy nie lubiłem tej firmy, ale to, co zrobili teraz z osobami niepełnosprawnymi to już szczyt. Może potrzebne były bilety dla koleżków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Europy wygra oczywiście "Lepszy"... ;-)

KOKO EURO SPOKO...

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze w bloto, polowa z nich zaginela, wstyd a pl jak odpadnie to

Tusk bedzie musial z kraju uciekac do swojego narodu w Niemczech. Juz widze te zdjecia

po euro i fíjmiki you tube wkurzonych przyjezdnych. Tusk tego nie wie bo on w

innej rzeczywistosci zyje. Oby protesty sparaliźowaly ten kraj na euro przynajmiej bedzie wymówka na ten syf

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Euro wygrały Jarzębiny! Takiego fame'u na pewno się nie spodziewały! Do wsi wozy transmisyjne zjeżdżają, wywiady, teledyski :)

+ Pierdyliard B) i to na wieki wieków zostanie jedyną polska wygrana i korzyścia z ełro 2012 ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Polska już dawno nie miała tak dobrej ekipy. Oczywiste jest, że na końcowy triumf nie mamy szans, ale uważam, że tym razem możemy tam ostro namieszać.

Mamy w zespolę naprawdę dobrych piłkarzy. Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski - to nasza najmocniejsza strona. Grają ze sobą na co dzień, mistrzowie Niemiec.

Jedyne o co możemy się martwić to linia obrony. Wierzę, że Smuda zbudował zespół który ze spokojem wyjdzie z grupy, a później to już zobaczymy.

Czy u któregoś buka można typować króla strzelców turnieju?

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjay99:

np: tu masz kursy u większości buków ( oddschecker) , ale niżej też tego trochę jest.

Beerbant:

patrząc na kasę na prawo i lewo roz**** przez idiotów z wiejskiej , te skromne ok 0,4% PKB wydane na Euro to najlepiej wydane pieniądze w historii III RP. Do tego skokowo przyśpieszona budowa infrastruktury. Nie ma co narzekać , ale rozumiem , że niektórzy muszą :)

mistrz - Holandia

czarny koń - Dania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności