Skocz do zawartości

Kto wygra Euro


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka Brazylia, ludzie :) Geografia się kłania do c....a Pana!

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to jak tak, to pijemy flaszkę za czeską marynarkę wojenną ;)

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, ze z pomoca sedziow wyjdziemy z grupy...

Jeszcze się taki sędzia nie urodził który potrafiłby wydrukować naszym wyjście z grupy

a tak poza tym to:

Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka. Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka.

:-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska max cwiercfinal. Chcialbym, zeby wygrala Anglia bo zawsze podobal mi sie ich styl grania ale wydaje mi sie, ze wygraja Niemcy. Hiszpanie sa chyba troche nie w formie. Przynajmniej takie wnioski mozna wyciagnac z gry Barcelony i Realu czyli klubow, z ktorych pochodzi 90% reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seead już kiedyś była taka promocja, chyba z okazji MŚ, jak Polska wygra to ludzie dostają zwrot kasy za TV. Ale nie pamiętam w jakiej sieci.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska ćwierć finały, stać ich na to spokojnie. Oby tylko Szczęsnemu nic się nie stało, i nasze trio z BVB uniknęło kontuzji, inaczej leżymy.

Kto wygra? Niemcy.

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seead już kiedyś była taka promocja, chyba z okazji MŚ, jak Polska wygra to ludzie dostają zwrot kasy za TV. Ale nie pamiętam w jakiej sieci.

Tak, pamiętam tą promocję, chyba z okazji Mundialu 2006 w Niemczech.

Sieć która coś takiego oferuje zbyt wiele nie ryzykuje, bo szanse Polski na półfinał czy tam finał (zależy od promocji) są nikłe, a klientów dzięki temu trochę zgarną tańszej konkurencji.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seead w sumie to mam gdzieś te całe "ojro" i nagonkę w okół niego, ale chciałbym zobaczyć miny merów takiego sklepu oddających kilku tysiącom klientów kasę za telewizory ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności