Skocz do zawartości

Firmy padają, a rząd robi propagandową szopkę


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Kraj absurdów ostatnio w kedzierzynie-koźlu gosc nie podpisal listy i zostal wykreslony za to ,

szukal pracy i przyszedl z pracodawca do urzedu pracy. Nie zarejestrowali go bo przepis jest

wazniejszy i jakas tam decyzja tępej urzędniczki. hehe . Teraz siedzi bo musial zdobyc inaczej pieniadze

zeby dac jesc dzieciom. Welcome Poland ot taka domokracja. :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zaskakuje ta niewiedza ludzka :D panie Lesiu jaka niezależna pl. czy aż tak łatwo nam wciskać kit? że go akceptujemy (jestem apolityczny, neutralny, wzorce dla mnie to Papież, Piłsudski, Doktor Korczak, Rotmistrz Witold Pilecki, i wielu innych ludzi, nie dzisiejsi polityczni grajkowie)

panie Gerdi skąd te dane :D

Według GUS blisko 4 mln. Ale to bujda - mówi Bohdan Wyżnikiewicz, wiceprezes Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową

https://gospodarka.gazeta.pl/firma/1,31560,...mamy_firm_.html

i tak jak ktoś wspomniał o firmach za granicą

https://forsal.pl/artykuly/618229,kolonizuj..._tam_firmy.html

a panie Marches niech pan nie poucza ludzi by zakładali firmy, powód mojego znalezienia się tutaj, to pańskie żarty i olewanie rozliczeń

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...0598&st=720

https://freelancer.org.pl/topic.php?id=260&page=3

https://www.wykop.pl/link/192005/uwaga-na-o...enia-przez-net/

mogę pokazać na każdym forum o zdalnych zleceniach, na każdej platformie czy stronie dotyczącej

dziwi mnie pan, że pojawia się i znika co jakiś czas (no jak jest głośno na temat rozliczeń i takich akcji, a potem wielki come back, i teksty o dochodach, super firmie)

https://www.zlecenia.przez.net/komentarze,SeoActive

zero pojęcia i profesjonalizmu na temat SEO niestety, kolega miał do przygotowania audyt Seo mojego serwisu który okazał się być żenujący, jeśli ktoś nie wierzy mogę go udostępnić zainteresowanym fatalne podejście do klienta - 2x dłuższy czas wykonania niż było zakładane

panie Vexatus

oczywiście, że krzyczenie nic nie da, tak jak siedzenie, i nie walczenie o swoje :D ma pan rację, jeśli byśmy nie krzyczeli, to by wiele osób nie pokazała na nas palcem mówiąc

ale idioci (choć przecież nie wolno nikogo osądzać jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy)

5aff43e8.jpg

oczywiście reforma edukacji jest potrzebna, ale nie na styl gimnazjum, czy obecnych planów (bardziej przyszłościowe zawody by nie tworzyć bezrobotnych, a nie likwidacja szkół i sprzedawanie nieruchomości po nich kilka lat do przodu "koledze" za kilka złotych)

oglądaliście panowie 17 maja?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules

Troche Cie nie rozumiem. Po co podales wczesniej licze 4 mln skoro okazała się ona nieprawdziwa? Mialo to wywolac szum czy co? Jezeli tak to znizasz sie do poziomu bulwarowek, ktore tylko szukaja sensacji.

Poza tym w pierwszym poscie pokazales dane dotyczace samochodowe w administarcji. Jest to nic innego jak nieracjonalne wydawanie pieniedzy (zakladam, ze nasi kochani urzednicy az tyle ich nie potrzebuja). Jednoczesnie w poscie powyzej sprzeciwiasz sie zamykaniu szkol. Z tego co sie orientuje (jezeli jest inaczej wyprowadz mnie z bledu, poniewaz znam temat tylko pobieznie) to obecna sytuacja demograficzna nie pozwala na funkcjonowanie szkol w takiej liczbie jak obecnie. Tym samym ich utrzymywanie (tak jak utrzymywane etatow czesci nauczycieli) nie ma za bardzo sensu z ekonomicznego punktu widzenia. Co rowniez jest nieracjonalnym gospodarowaniem srodkami. Ale to jak widac juz Ci nie przeszkadza.

Jestem bardzo niezadowolony z dzialan obecnego rzadu. Uwazam, ze albo nic nie robia, albo ich reformy sa nieudane. Dodatkowo kilka lat temu byli wrecz nadzieja przedsiebiorcow. Mieli ulatwic im zycie. Stalo sie odwrotnie. Ale jak widze takie mieszanie kwestii istotnych z malo istotnymi (przy ktorych czesto sie dodatkowo nie ma racji) to jest to dla mnie nieporozumienie. Caly temat sie rozmywa i nawet te istotne kwestie nie sa traktowane powaznie. Na krytyke rowniez sie trzeba przygotowac.

Ale zgadzam sie z Toba, ze dzialanie jest lepsze od siedzenia i nic nie robienia. Nasze spoleczenstwo jest zbyt bierne. Tylko trzeba to robic z glowa.

@Lesiu

Dzieki za informacje. Na pewno skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules

Troche Cie nie rozumiem. Po co podales wczesniej licze 4 mln skoro okazała się ona nieprawdziwa? ..

Ale te liczbę to akurat chyba ktos inny podał. Czytaj więc cały wątek, a nie poszczególne posty przed napisaniem swojego :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie janpos, oczywiście teraz się krzyczy, że trzeba zamykać szkoły ze względu na niż demograficzny, ale z czego on powstaje? zresztą z wyliczeń wyszło (przykład bodajże gmina Kozłowo, okazuje się, że dowożenie dzieci, jest droższe o 73% niż utrzymanie placówki, która de facto poszła za przysłowiową "złotówkę" i tak jest w całym kraju)

Reforma jest potrzebna, ale wszędzie, nawet na uczelniach wyższych

Ja wskazałem jedynie dlaczego, po co, i w jakim celu "krzyczałem"..(stąd wzmianka o szkołach)

a teraz korzystam z soboty

do poniedziałku panowie

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności