Skocz do zawartości

Chcę zarobić na stronie www, jakie strony www tworzyć i czy pod


SEOamator

Rekomendowane odpowiedzi

A kto i jak ma Ci odpowiedzieć na to pytanie? :) Wątpię, żeby jimmi miał statystyki. Ja wrzuciłem ogłoszenie, że kupię i dostałem ~10 ofert w ciągu doby - więc na pewno trochę ludzi sprzedaje, a spadki cen sugerują, że podaż przewyższa popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w ogóle taki system/giełda linków poza statlink gold, która pozwala na sprzedaż linków za pieniadze/punkty na zasadzie 1 link widoczny w całym serwisie? Wiadomo, że im serwis taki ma więcej podstron, tym link taki powinien być więcej wart ale taka sprzedaż linków jest bezpieczniejsza niż sprzedaż 800 linków na jednej stronie, gdzie na każej podstronie są linki do innych stron www. Myślę, że google łatwo to może wyłapać, wystarczy że sprawdzi sobie stronę, ile ma linków wychodzących do różnych stron i już ma takie strony czy to z giełdy czy to systemu wymiany linków namierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności