Skocz do zawartości

Co myślicie o tych studiach - media cyfrowe


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny kierunek... generujący bezrobotnych :(

Liźniesz wszystkiego po trochu (zapewne podstawy podstaw, bo nie oszukujmy się - sporo tych dziedzin), ale nie na tyle, by zdobyć taką pracę, o której tam wspominają :)

Profesjonalny marketing na Facebooku to podstawa social media - rekomenduje skuteczna agencja SEO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na przedmioty ze specjalizacji, to bardziej się opłaca iść na konkretny kierunek informatyczny niż na ten dziennikarsko-medialno-społeczno-cyfrowy.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki dziennikarskie, to zazwyczaj fabryki bezrobotnych.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę firmę i chciałabym nauczyć się czegoś dla siebie. Podoba mi się przedmiot projektowania stron internetowych, ale chciałbym też nauczyć się też czegoś o komunikacji medialnej z odbiorcą.

Cel - wiedza o tym jak prowadzić portal, rozwiązywać kryzysy komunkacyjne w nowych mediach, projektować stronę internetową, brakuje mi tu trochę psychologii internetu i mediów...

Jest jeszcze taki kierunek socjologia reklamy..., ale nie dotyczy tylko nowych mediów i nie mozna nauczyć się projektowania stron internetowych, a przynajmniej poduczyć ;) od praktycznej strony. W kurs projektowania stron musiałabym dodatkowo zainwestować.

Kursy - nie wykluczam, ale chodzi mi o studia, na które i tak się wybieram, więc lepiej połączyć je z bliską mi branża niż np. ogólniejszą psychologią biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz sie czegos na prawde nauczyc to nie idz na studia

tylko ucz sie w domu. Czego mozna sie nauczyc w auli ze 100

osobami he. Ze studiów wychodzi wiecej bezrobotnych niż z ohp, ci drudzy potrafia

przynajmniej sie mlotkiem poslugiwac, a bezrobotny student to

inwalida i powazne obciazenie dla panstwa. Ratuja ta grupe tylko

tacy co sie znaja na kompie i sieci bo ci se poradza. To tylko moje zdanie.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bo co iść na studia, by zostać lekarzem/farmaceutą/ratownikiem medycznym etc., lepiej zostać w domu i z Wikipedii ciągnąć mądrości o medycynie czy innych sferach życia a potem sprzedawać ręcznie robione magiczne ziółka na Allegro :)

Poziom studiów zależy też od uczelni i wykładowców, a nie od samego kierunku. U mnie niektórzy ludzie na roku (publiczna uczelnia) nie potrafili wymienić daty bitwy pod Grunwaldem i odróżnić kodeksu cywilnego od karnego, a znajomi z innej uczelni (prywatnej) z materiałem wyprzedzali nas o lata świetlne.

Dodatkowo studia dają możliwości rozwoju większe niż kiszenie się w domu, ma się kontakt z ludźmi, nierzadko miłośnikami/fanatykami tematu i od nich człowiek dowie się więcej niż z mega mądrych książek. Tylko że teraz większość studentów chyba uczy się nie dla wiedzy, ale dla papierka.

Podałeś akurat profesje wymagające dalszego kształcenia (prawa nie dodałeś jeszcze). Słabo.

Podałem też taki magiczny zwrot etc. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Słabo:P

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voyager

Teraz taki modny webdesign i wszystko co związane z tworzeniem stron - szkoda tylko, że potem po takich szkołach dalej powstają strony z grafiką WordArt oparte na tabelkach.

by zostać lekarzem/farmaceutą/ratownikiem medycznym

Podałeś akurat profesje wymagające dalszego kształcenia (prawa nie dodałeś jeszcze). Słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego mozna sie nauczyc w auli ze 100

osobami

umiejętności radzenia sobie ze stresem, autoprezentacji, kombinowania (czyt. ściągania),

obycie wśród ludzi itd.

Ale jeśli chodzi o konkretne umiejętności informatyczne to tak jak koledzy wyżej piszą: kursy i samodoskonalenie się w konkretnej dziedzinie.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sindirius - ale wiesz, że lata świetlne to nie jest jednostka czasu prawda? No ale co ja się czepiam, wiesz za to kiedy była bitwa pod Grunwaldem ;)

A nie wiecie czy uczelnie prywatne oferują nocleg?

Czy uczelnie to nie wiemy, ale studentki prywatnych uczelni na pewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności