Skocz do zawartości

Co myślicie o tych studiach - media cyfrowe


messina

Rekomendowane odpowiedzi

O dobry kierunek aby zarabiać 1500 brutto, no i oczywiście przekrój wykładowców nie mający pojęcia o praktycznym przygotowaniu studenta do zawodu, recytujący z notatek po raz setny to samo.

P.S

To tylko moja subiektywna opinia

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voyager
Fabryka...bezrobotnych. Jak jesteś ścisły to idź na polibude, po tych studiach znajdziesz robote bez problemu :)

Jak nic nie umiesz to nie znajdziesz. A jak coś umiesz to po technikum też znajdziesz. A jak masz lata doświadczenia i gimnazjum to też znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak studiowałem na kierunku informatycznym, to ja musiałem uczyć promotora o SEO, kolega jak bronił pracę o SEO to mógł, na obronie powiedzieć kompletnie wszystko, bo pomimo że kadra miała miała wielkie doświadczenie w branży informatycznej, gdzie niektórych z nich traktowaliśmy jako "guru", to mieli blade pojęcie o pozycjonowaniu.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega gerdi ma racje. Osobiście pisałem prace na temat SEO, i w polsce wiedza na ten temat jest mizerna. Co do podanych studiów też warto zastanowić się nad poziomem. Np. Prezentacje Flash, w moim przypadu

były to zajęcia podstawowe typu narysuj kwadrat i spraw żeby się przesuwał po prostej płaszczyźnie itd. Kiedy tylko powiedziałem że na codizeń pracuje z flasham moje zajęcia dobiełgy końca. Warto więc sprawdzić

czy nie bedą to studia dla studiów.

Oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowycha a także tworzenia stron. Pozycjonowanie płatne tylko za wyniki, wystawiamy F. VAT. Zparaszamy do kontaktu w godzinach od 9:00 nawet do późnych godzin wieczornych, chętnie doradzimy, pomożemy.

gg:3124038, email: info@goneett.pl, tel. 792-899-097, NIP: 716-265-12-92, REGON: 060360832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo83, ale masz te pracę, czy tylko coś słyszałeś?

Ja nie, ale mój kuzyn który ją skończył, mówi że na zarobki nie narzeka. Wiadomo że jest większe zapotrzebowanie na specjalistów po kierunkach technicznych,ścisłych niż po humanistycznych.

A w ostatnich latach niestety ale nasze uczelnie produkowały mase absolwentów po studiach human.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voyager

Taka nagonka na humanistyczne a na informatycznym rynku też już powoli się przesyt robi.. same studia i wiedza nie wystarczą, trzeba też się umieć "sprzedać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, ale mój kuzyn który ją skończył, mówi że na zarobki nie narzeka.

Też mam znajomego w trakcie studiów, z którym pracuję i załapał pracę na fajniej posadce, ale kasa nie zadowala. Nie wiem czy opłaca się uczyć 5 lat, żeby zarabiać połowę średniej krajowej.

@Voyager ja coraz bardziej dążę do tego, żeby stawiać na swoją wiedzę i żyć bez papierka. Podjąłem decyzję, żeby nie iść na studia i zobaczymy jak to będzie. Wartość studiów się trochę zdewaluowała, teraz prawie każdy ma magistra.

Pozdrawiam,

Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak studiowałem na kierunku informatycznym, to ja musiałem uczyć promotora o SEO, kolega jak bronił pracę o SEO to mógł, na obronie powiedzieć kompletnie wszystko, bo pomimo że kadra miała miała wielkie doświadczenie w branży informatycznej, gdzie niektórych z nich traktowaliśmy jako "guru", to mieli blade pojęcie o pozycjonowaniu.

Miałem to samo, natomiast nie uważałbym SEO jako dziedzine stricte informatyczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega gerdi ma racje. Osobiście pisałem prace na temat SEO, i w polsce wiedza na ten temat jest mizerna. Co do podanych studiów też warto zastanowić się nad poziomem. Np. Prezentacje Flash, w moim przypadu

były to zajęcia podstawowe typu narysuj kwadrat i spraw żeby się przesuwał po prostej płaszczyźnie itd. Kiedy tylko powiedziałem że na codizeń pracuje z flasham moje zajęcia dobiełgy końca. Warto więc sprawdzić

czy nie bedą to studia dla studiów.

Trudno żeby profesor, który jest promotorem dla całego roku z informatyki był wybitny w każdej dziedzinie.

Informatyka to szerokie pojęcie.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj @Eldoka ma rację. W ogóle dobija mnie stwierdzanie, że informatyk po studiach ma się znać na wszystkim. To tak jakby oczekiwać od sportowca, że będzie równie wybitnie pływał, strzelał z łuku, grał w hokeja, prowadził bolid f1 i grał w szachy.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby profesor, który jest promotorem dla całego roku z informatyki był wybitny w każdej dziedzinie.

Informatyka to szerokie pojęcie.

Szczególnie, że seo jest samo w sobie takie jakby trochę... nieetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam znajomego w trakcie studiów, z którym pracuję i załapał pracę na fajniej posadce, ale kasa nie zadowala. Nie wiem czy opłaca się uczyć 5 lat, żeby zarabiać połowę średniej krajowej.

@Voyager ja coraz bardziej dążę do tego, żeby stawiać na swoją wiedzę i żyć bez papierka. Podjąłem decyzję, żeby nie iść na studia i zobaczymy jak to będzie. Wartość studiów się trochę zdewaluowała, teraz prawie każdy ma magistra.

Pozdrawiam,

Patryk.

@Osiek - może źle lub nie dostatecznie szukał jak kasa mała? Tego nie wiem. Ale wiem że po tych studiach problemu ze znalezieniem roboty nie ma. Kwestia też jak kto się ceni, czy ma doświadczenie, jak i gdzie szuka pracy.

Co do studiów to sie zgadzam z tobą. Ja jestem po studiach human. mam tylko licencje a magistra postanowiłem nie robić, bo nic mi on obecnie nie da.Tylko strata kasy. Z magisterką czy bez, miałbym ten problem ze znalezieniem roboty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności