Skocz do zawartości

Koniec promocji w Google, płać albo wylot ;P - przestroga


seead

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione na wykopie :D

Pół godziny temu [ nierzetelny partner ] do mnie dzwonił, więc chcę przestrzec wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

[ nierzetelny partner ] stwierdził, że dzwoni z czegoś, co nazywa się Ogólnopolska sieć informacji miejskiej (oczywiście to może być wymyslona nazwa) i stwierdził, że kończy się roczna promocja na słowa kluczowe, po których wyszukiwana jest moja firma. I że więcej nie będzie można jej wyszukać w Google'u za pomocą słów kluczowych. No, chyba, że zapłacę jego firmie - a jego firma ma podpisaną umowę z Google'em - 180 pln, to przez kolejny rok się umowa przedłuży.

Udawałem zainteresowanego, próbowałem wyciągnąć od niego więcej informacji, skąd dzwoni, ale był ostrożny.

Na wszelki wypadek, jakby ktoś był na tyle naiwny, że to tak działa - nie działa. Jeśli Google wyszukuje Twoją firmę to będzie ją wyszukiwał (chyba, że sam coś sp... sujesz) i nikomu za to nie trzeba płacić.

https://www.wykop.pl/ramka/1144777/pol-godz...wiec-ostrzegam/

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w jakiś sposób ci wszyscy [ nierzetelni partnerzy ] potrafią zrobić taką historię, że zawsze znajdą klientów - można zainspirować się (może nie z tego przykładu), aby pozyskać zlecenia i dać pełnowartościowy produkt.

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaj :D

agentowi ubezpieczeniowemu od polisy na zycie -> mowie ze mam HIV

facetowi co mi chce wcisnac "promocyjny" kredyt -> mowie ze mam 4 komornikow

takiemu bym powiedzial niech wykasuje cale google -> trudno sie mowi

zawsze sie znajdzie jakis typ co chce ci sprzedac "talon na balon" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra metoda @kayman. Jeśli ktoś dzwoni z rewelacyjną promocja reklamy mówię, że się nie wyrabiam ze zleceniami i nie opłacę domeny na kolejny rok :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie praktyki są normą. Nasz klient otrzymał pocztą informację o możliwości kupienia domeny z rozszerzeniem .com jako że ma pl, tyle tylko że .com także posiadał. Wiele firm próbuje oszukać mailem, telefonem czy pocztą. Warto uświadamiać swoich klientów o takich praktykach, tylko tak bowiem można taki proceder zmniejszyć.

Oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowycha a także tworzenia stron. Pozycjonowanie płatne tylko za wyniki, wystawiamy F. VAT. Zparaszamy do kontaktu w godzinach od 9:00 nawet do późnych godzin wieczornych, chętnie doradzimy, pomożemy.

gg:3124038, email: info@goneett.pl, tel. 792-899-097, NIP: 716-265-12-92, REGON: 060360832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra metoda @kayman. Jeśli ktoś dzwoni z rewelacyjną promocja reklamy mówię, że się nie wyrabiam ze zleceniami i nie opłacę domeny na kolejny rok :)

A może chce Pan ubezpieczenia samochodu ?

> Nie mam samochodu

A może chce Pan ubezpieczenia domu ?

> Nie mam domu/mieszkania....

A moze jednak chciałby Pan ubezpieczenie samochodu...... no idalej próbują mi to wciśnać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Waszych telefonach, ale u mnie na ekranie zawsze mam duży czerwony przycisk "Zakończ". Nikomu nic nie tłumaczę, od niczego się nie migam. Czasem natomiast odbieram i odkładam tel na bok po pierwszych słowach, jak już wiem jaka sprawa - jak lubi niechaj się wygada - trzeba sobie w końcu pomagać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile sie niektorzy gimnastykują by nie skorzystac z jakiejs oferty. O_o

- meile? nie zwracam uwagi > kosz

- telefony? czasem wysłucham całość, czasem pogadam sobie jak chce odpocząć chwilke od pracy przy jednoczesnym puszczeniu info czym się zajmuję i jezeli osoba dzwoniąca podesle mi Klienta, to ja skorzystam z jej oferty (Ty mi, ja Ci - oczywiście nie zawsze to sie kalkuluje, więc zanim to zaproponuję to wysłucham oferty), a czasem od razu mówię dziękuję nie jestem zainteresowany

- listy? nie zwracam uwagi > kosz

- akwizytorzy? tu zalezy, czy kobieta (tylko ładne maja jakieś szanse), czy facet (bez szans), czy mi się chce pogadać, czy nie > do widzenia, albo zapraszam :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności