Skocz do zawartości

Nielegalne udostępnienie kodów SB4


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Ostatnio namierzyłem gościa, który udostępnił na chomiku kody rejestracyjne do seo bohatera. Oczywiście każdy kod, który otrzymuje użytkownik jest unikatowy, więc łatwo było sprawdzić, kto to zrobił. Jest to zresztą użytkownik tego forum.

Porobiłem kopie stron, zrzuty ekranów, itp. i napisałem do niego list, że jest problem. ;-)

Po dwóch godzinach usunął konto z chomika, ale nie raczył na razie odpisać.

Z ciekawości się zapytam, co byście zrobili na moim miejscu?

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja myślę że Grzegorz musisz ujawnić tajemniczego chomika na PIO, zęby inni nie prowadzili z nim interesów. Nu i postawić serwer licencyjny on-line( jeśli dla tych celów tzreba będzie podnieść cenę o 20 zl, nic sie nie stanie, soft (

SB4 2012.04.10 + SB4 Edytor 2.3 + SB Pinger za cały pakiet 89zl) i tak zdecydowanie za tani jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada licencji - tylko tyle. No i proba lepszego zabezpieczenia.

Straszenie ludzi karami 30-50k zlotych (jak to jedna firma w branzy robi) jest wedlug mnie rownie niemoralne jak rozpowszechnianie tej licencji.

Wiekszosc moich skryptow ze skrypty.pro widzialem juz i na warezach i torrentach - ryzyko zawodowe. Z MM jeszcze nie znalazlem kogos kto by udostepnial licencje, ale juz kilka osob znalazlo sposob na zrobienie z wersji free/basic wersje Standard, nie czepialem sie, programista po prostu poprawil skrypt, zeby nie mialo to miejsce.

Uwierz mi, nie chce Cie atakowac, wyrazam tylko swoje zdanie.

edit (maxpan): udostepnienie danych ("publiczne potepienie" :D) tez uwazam za lpszy sposob niz sad

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre mówią, nikt tego nie może potwierdzić oczywiście, ze botmaster sam rozsyła wersje "złamane" Xrumera na warezy, tylko tam wirusów więcej jest jak plików źródłowych :D, po parę formatach dysku i wgrywaniu nowego Biosa, większości ochota odpada próbować kombinować z xrumerem. Inna sprawa że sam xrumer jest doskonale zabezpieczony,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, omni ma taki zapis, seocat ma taki zapis , i jeszcze parę softow z tego forum również.

A gesoft właśnie ma sprawę w sadzie z jednym ( dość znanym) z użytkowników PIO za udostępnienie za sprzedawanie ich bazy noclegowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o udostępnieniu nazwiska tego człowieka, ale pewnie sam wtedy mogę zostać zostać o coś oskarżany, w związku z ochroną danych osobowych.

Ale mogę podać kopię strony chomika, która jeszcze jest w google:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&am...uRw&cad=rja

Kto będzie chciał to łatwo namierzy kto to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu śmiało podał bym imie nazwisko i login na pio:) W sprawie sądowej tłumaczenie "Dlaczego podał Pan jego dane na forum" "w celu ostrzeżenia użytkowników przed sprzedażą oprogramowania dla tego Pana który łamie licencje" i uwierz mi że żaden sąd nie stanie po jego stronie;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imie i nazwisko też bo nei wskazuje jednoznacznie osobistości :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość osób zauważyła, że pod linkami podanymi wyżej kryje się niejaki Łukasz Grodzki z Chełma.

Na razie mam taki plan, że wyślę do niego list polecony za potwierdzeniem odbioru z propozycją ugody.

Nie to, że chcę się nie wiadomo jak mścić, ale sprawiedliwości musi stać się zadość, choćby symbolicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności