Skocz do zawartości

Nielegalne udostępnienie kodów SB4


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pewnie będzie się tłumaczył tym, że wykradziono mu kod i z kontem na chomiku nie ma nic wspólnego. Firma z Cypru nie udostępni Ci danych użytkownika i tak się skończy kwestia odszkodowania...

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość był na tyle głupi że chomika nazwał dość specyficznie :), jeśli by i licka była skradziona to konto z PIO w komplecie? Nie mowie o tym ze usunął chomika jak tylko Grzegorz jemu o tym napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisy warezowe typu Chomik wykorzystają casche, a co za tym idzie nie zapisują żadnych informacji o osobie. Konto skasowane = nie ma żadnych śladów właściciela konta . Zresztą dane na tego typu stronach,sa kasowane pewnie co 30 minut,a więc nie ma nawet żadnych sladów, kto jest włascicielem działającego już konta .

Możesz mu wysyłać co chcesz, i tak nic nie zdziałasz. Takim ludziom jak ty miała pomóc ACTA, bo ACTA miała wymuszać na administratorach rejestrowanie i zapisywanie,kto odwiedza dany serwis oraz kto co robi na danym serwisie (oczywiście administrator musiuał te dane przechowywać ). Nie ma ACTA to możesz delikwenta za przeproszeniem pocałować w du...

Podam ci przykład system WINDOWS . Wiesz dlaczego jest tak duzo nielegalnych kopii na warezach ? Zwyczajnie policja nie ma możliwości zweryfikować kto to pobiera te system oraz inne programy .

Zablokujesz mu licencję, to on ciebie odda do sądu, i gwarantuje tobie,ze przegrasz z kretesem i zapłacisz mu jeszcze odszkodowanie .

Jako linię obrony ten delikwent przyjmie,że to ty wrzuciłeś jego licencję na chomika,tylko po to, żeby wyłudzić od niego pieniądze - udowodnij,że to nie jest prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chomikuj szybko i chętnie udostępnia dane :) dlatego sie utrzymują na rynku

Na moje e-maile odpisują max 1 h!

Nie wiesz o czym piszesz . Chomikuj odpisuje na meile w sprawie Abuse,ale danych nie udostepnia,bo ich nie ma

Utrzymują się tylko dlatego,ze reaguja na Abuse, serwery mają w USA, a firma jest zarejestrowana na Cyprze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo firm ktore walcza o odszkodowanie za 15-30% od wygranej - udzielasz im pelnomocnictwa, dostarczasz screeny i wszystko co wiesz a oni zalatwiaja juz reszte (lacznie ze zdobywaniem wiekszej liczby dowodow jezeli jest to mozliwe)

nie wiem jak wygladalaby sprawa przy naruszeniu praw autorskich bo to mniejsze kwoty w tym wypadku - ale mozna by sie przejsc i zapytac

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie się tłumaczył tym, że wykradziono mu kod i z kontem na chomiku nie ma nic wspólnego. Firma z Cypru nie udostępni Ci danych użytkownika i tak się skończy kwestia odszkodowania...

Okradnę sklep, zostawię odciski palców na kasie i powiem policji że ktoś mnie wrabia. Gdyby tak było to więzienia byłyby puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że z nickiem jest nieco inaczej. tak naprawdę każdy, kto chciałby nam koło d*py narobić może przecież pod czyimś nickiem robić takie przewały. Tego nikomu nie udowodnisz, chyba, że obowiązkiem przy rejestracji na każdym portalu będzie podanie peselu.

Pod moim nickiem są osoby mające konta na photoblogu, filmwebie, youtube, a nawet maxmodels. A zapewniam Cię, że tego nicku używam tylko na tym forum.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym przypadku nie chodzi o sam nick, co o kod, który był unikatowy, a reszta wszystko dodatkowo potwierdziła.

Co prawda, na razie jeszcze nic nie zrobiłem w tej sprawie, ale myślę, że chomik jednak przechowuje logi i na wniosek policji udostępnia. Widziałem w polityce prywatności, że "Administrator przestrzega polskich zasad bezpiecznego przechowywania danych osobowych.", więc może resztę też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przechowuja dane osobowe,i konsekwencje poniesie chociaż jedna osoba, to będzie ich koniec . Dlatego na 100 % jestem pewny,ze oni niczego nie przechowuja. Nie ma ACTA - złodzieje górą, i ty tego doświadczasz.

""Administrator przestrzega polskich zasad bezpiecznego przechowywania danych osobowych.", to nie ma nic wspólnego z przechowywaniem logów osób, oraz to nie ma nic wspólnego z prawami jakie ma autor danego oprogramowania . Wiesz jak się najłatwiej przechowuje dane osobowe ? Zwyczajnie się je kasuje,bo jak czegoś nie ma, to jak złamać prawo ?

ACTA została stworzona po to , żeby wreszcie można było się dobrać tym złodziejom do tyłka,ale lobby złodziei niestety jest bardzo silne, bo mają poparcie partii politycznych . Przypomnij co się działo w Polce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności