Skocz do zawartości

Zagadka: Kto będzie siedzieć w loży prezydenckiej w czasie Euro2012?;]


doler

Rekomendowane odpowiedzi

jakie zaoszczędzenie kasy? Przecież to jest obiekt wybudowany przez rząd to jeszcze mieliby sobie miejsce wykupywać? (to już Ruscy przy budowie poprzedniego stadionu w tym samym miejscu byli sprytniejsi:P) Pozwolą może Komorowskiemu łaskawie usiąśc koło szefa UEFA;] Do czego to doszlo, żeby szefu kopaczy piłki ważniejszy od Prezydenta RP:P no ale może i tak, wiele rzeczy ostatnio przegapiłem to może i jakieś zmiany w konstytucji;]

Zarzucacie polityke a sami zaczeliśćie:p ja tylko zadałem pytanie kto będzie siedział w loży:p Okazało się pytaniem zasadnym skoro proste a wywołało tyle emocji;].

Ja to i tak bym się bał ze względów bezpieczeństwa, może ta loża wyżej to można niżej spaść:) chyba ze udało im się lepiej jak z Dworcem Centralnym, który przecieka bardziej jak przed remontem;]

ciekawi mnie utrzymanie stadionu po Euro bo chyba nie bedzie to stadion ani Legii ani Polonii, wiec nie wiem co tam sie bedzie działo:P

a wiecie, ze właśnie murawe już ktorys raz wymieniaja?;] Jeden z radnych juz grubo ponad 20mln na tym zarobił;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, Max dobre,

Doler, no widzisz już się zastanawiasz za co stadion utrzymać, jak widać nawet Abramowicz się dorzucił, 5 baniek nie przyjąć to by dopiero jaja były po zawodach,

ale za to rzuciło mi się na uszy coś innego, nie wiem czy dosłyszałeś jak Twój wódz, oczywiście wielki kibic (hehe), nie idzie niestety na mecz otwarcia bo ...

jak myślisz dlaczego ?

jak sam powiedział a słyszałem: "bo mnie nikt nie zaprosił" , ciężko portfel wyciągnąć i bilet kupić ? za kogo on się uważa ?

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już od dawna wiadomo, że Abramowicz, pewnie i premier Putin się załapie, z drugiej strony wolę by siedział ktoś, kto coś w sporcie osiągnął niż ktoś, kto w "bUlU' smarka we własny sztandar

Co do stadionu, pamiętajcie, że każdy mógł sobie wykupić, nasi liczyli że prezio dostanie za free, a tutaj taki suprise

info z marca

https://finanse.wp.pl/kat,104492,title,Abra...mosc_prasa.html

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doler :

na czas Euro to UEFA jest gospodarzem stadionu . Prezydent ma super miejsce w loży VIP i to na pewno wystarczy....zresztą "apartamenty prezydenckie" są już nawet w małych hotelikach w jakichś Pierdziszewach koło Kutna. Czemu piszesz ''jeden z radnych ? Napisz imię i nazwisko, może o tym przeczyta i w końcu zapłacisz parę PLN za te kłamstwa ( albo ta pseudo gazeta którą reklamujesz). Jutro pewnie napiszesz o sztucznej mgle wydobywającej się ze zraszaczy na Narodowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu, w tym czasie właśnie jak schody się zawalały na stadionie, wykupiłem lożę prezydencką za ciężkie euro.

Miałem tam być podczas otwarcia z Panią minister Muchą, bo prezydent wtedy miał być na swojej działce pod ruską granicą (ruska buda, czy jak to tam się zwie).

Niestety u mnie i Pani Muchy plany nieco się zmieniły i będziemy razem oglądać otwarcie EURO 2012 popijając szampana na słonecznej plaży na Malediwach.

No cóż, po tym wszystkim, zadzwoniłem do mojego ziomala Abramowicza i po krótkiej negocjacji dolarowo/naftowej/eurowej loża jest w jego rękach.

W TV wszystko lepiej widać niż z loży królewskiej, prezydenckiej, premierskiej (czy nawet kaczyńskiej)!

Myślę, że moją odpowiedzią na niejasności, dotyczącą loży prezydenckiej rozwiałem wszelkie wątpliwości.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów KOKOKOKOLOKO, czy jak to tam leciało!

P.S.

Janku Tomaszewski wiem, że to czytasz ...

Pozdrawiam serdecznie.

:)

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler

Ten rzad mnie denerwuje bardzo. Ale jeszcze bardziej mnie denerwuje jak ktos tak nieudolnie chce go krytykowac. Pozniej wszystko sie rozmywa i ciezko z tego wylapac powazne przewinienia. Bardzo dobrze, ze usiadzie tam Abramowicz bo on polozyl kase i chociaz troche sie zwroci budowa "tego misia". Jak by wasaty tam usiadl to by zlamanego grosza nie dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności