Skocz do zawartości

Jaki skrypt sklepu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ogólnie zdanie mam pozytywne,posiada wszystkie z wymienionych funkcji. moduł integracji z systemem sprzedarzowymjest także dostępny, choc płatny.

Mocno zastanawiam się nad oscGold - jakie zdanie?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscGold jest godny polecenia.

Chyba powinien spełniać wszystkie wymagania. Jest nie drogi i posiada dobry support.

Zapomniałem dodąc, żę support jest bezpłatny tylko przez 6 miesięcy. Później abo 100zł netto za kolejny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscgold nie polecam! kiepski support...

A sam sklep chodzi tragicznie przy dużej ilosci produktow po prostu MASAKRA.

Dodatkowo wszystko jest pokodowane, zeby nie mozna bylo ingerować w pliki i samemu cokolwiek zmienic.

Jesli oscommerce to chyba najlepiej znalezc kogos kto sie na tym zna i obrabiac łysą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bawić się z oscgold lepiej zabrać się za preste. Jest jeszcze Magento ale to raczej dla bardziej wymagających sklepów z dobrym serwerem.

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj na gekosale - niedługo wychodzi wersja 2.0 i będzie dość mocno rozwijana - niedawno Divante ich doinwestował i chłopaki otrzymali wsparcie finansowe i know-how - szykuje się fajny system dobrze zlokalizowany - w preście trzeba trochę wydać na wszystkie podstawowe usprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zamiast bawić się z oscgold lepiej zabrać się za preste. Jest jeszcze Magento ale to raczej dla bardziej wymagających sklepów z dobrym serwerem.

Presta z duża ilościa produktów minimum vps.

PrestaShop z duża ilościa produktów - to wystarczy włączyć opcję Memcached.

Ja zrobiłem PrestaShop zintegrowane z bazą AZYMUT (księgarnia).

Wszystko ładnie działa na linuxpl.com gdzie za 50 zł jest na serwerze memcached.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skromnie polecę prestashop i gekosale. Korzystałem z obu przy kilku projektach i sprawdzają się świetnie.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prestashop, Opencart. Geko za pol roku bedzie do rozpatrzena jak Divante zrobi swoje, bo projekt roi sie od blędow ;) Tylko nie wiem czy nie to nie jest pytanie na jakies forum ecommerce bo tutaj to w wiekszosci rozmawiasz z osobami ktore sobie ogarniaja same kodowanie szablonow, zmiany programistyczne, etc - wec raczej nie poleca ci platnego rozwiazania ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności