Skocz do zawartości

Jaki skrypt sklepu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A może Joomla + Virtuemart. Ostatnio używałem i dało to ciekawe efekty z dodatkiem Rocket Theme Mynxx.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PrestaShop. Postawiłem na tym skrypcie kilka sklepów i po wielu godzinach grzebania w kodzie mogę śmiało stwierdzić, że rozbudowa o nowe i autorskie funkcjonalności nie jest taka trudna jak mogłoby się wydawać.

Dla ciekawskich mogę podesłać linki na PW i ewentualnie odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

EDIT.

Robiłem również podejście do Magento ze względu na ZF, jednak to za duża kobyła jak dla mnie.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak czytam i się zastanawiam czemu tak mało głosów jest na istore ? nie macie z tym doświadczenia czy może po prostu odradzacie? a czy bierzecie pod uwagę aby w standardzie wybrany sklep było w HTML5 czy może nie jest dla was istotne ?

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istore? Może niektórzy nie lubią grupy allegro? A może nie wszystkim pasuje SaaS? Jeśli komuś potrzebne jest html5 to i tak sam sobie zakoduje w tym standardzie. No chyba, że oprogramowanie jest zaszyfrowane (a takie kwiatki istnieją) lub soft w formie SaaS uniemożliwia pełną pełne dostosowanie kodu wynikowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Lesiu za odpowiedz. Tak się zastanawiam jakie są zagrożenia aby w pierwszej fazie biznesu internetowego korzystać z istore a po pewnym czasie przejść na coś dedykowanego. Dlaczego tak? Szybko tanio i chyba mało problemów na start a jak biznes wypali to zmiana aby nie być stratnym. I tu pytanie czy przejście na inną platformę może spowodować straty w pozycjach? a może inne zagrożenia?

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może był ale nie mogę znaleźć

Potrzebuje płatny rozwiązanie coś w czym nie będę musiał dużo grzebać a będzie miało dużą funkcjonalność na dzień dobry i będzie miało (chociaż początkową) pomoc dla klienta.

Serwer będzie mój grafika też. Ważne jest dla mnie że w przypadku jakiś problemów to nie ja będę odpowiedzialny za jego naprawę (lub uzyskam pomoc w przypadku naprawy)

Obecnie zastanawiam się nad soteshop

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GooG, niemal zawsze przejście na inną platformę skutkować będzie zmianą struktury URLi. Niemal zawsze, gdyż z tego co kojarzę to PrestaShop ma dość podobne URLe do istore, przy czym w PrestaShop masz ID produktów oraz kategorii zawarte w URLach. Są jednak modułu, teraz już chyba nawet darmowe, które pozwalają na pozbycie się ID z adresów. Musiałbyś jednak wszystkie produkty uzupełnić w identyczny sposób jeśli chodzi o nazwy. Chyba, że istore ma jakiś porządny eksport danych. Tak czy inaczej niskie koszty na start przy SaaS są złudne.

Sylver, a jaki masz budżet? Od niego dość wiele zależy, bo poleciłbym Ci i-sklep.pl, ale to nie jest tanie rozwiązanie. Znacznie tańszy jest CS-Cart, ale nie wiem jak z supportem. W cenie masz ileś tam ticketów (w zależności od złożoności problemu oraz wersji sklepu), ale czy ktoś zajmie się softem na Twoim serwerze to nie wiem. Możesz napisać do nich zapytanie, odpisują w ciągu doby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o cenie do 1500 zł ale to dość elastyczna bariera

problem w tym że mam do zrealizowania (w planach) kilka sklepów dlatego nie chce wiele grzebać w skrypcie itp.

Ale chciał bym mieć to na swoich hostingach(serwerach) które mam już wykupione

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności