Skocz do zawartości

Jaki skrypt sklepu?


Rekomendowane odpowiedzi

OpenCart to fajny soft dla mniej wymagających. Jeśli ktoś potrafi przymknąć oko na takie błędy jak choćby możliwość dodania podkategorii o tych samych nazwach oraz SEF URLach w innych kategoriach, a jednak nie wyświetlania przypisanych do nich produktów to może spróbować szczęścia z OpenCart. Według mnie lepsze to niż gekoszajs, ale wolałbym wybrać PrestaShop 1.5.x (jeśli chodzi o darmowe).

PS. A może chwila "sam na sam" ze słownikiem języka polskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyborem oprogramowania do sklepu z odzieżą. I niestety, zamiast mieć coraz większą jasność, mam coraz więcej wątpliwości co wybrać. W tej chwili rozważam i-sklep, atomstore, prestashop i do przeczytania tego wątku :) gekosale. Co jest z geko nie tak, że je odradzacie? Które z powyższych możecie polecić do branży odzieżowej? Przyznam, że osobiście największe wrażenie zrobiły na mnie sklepy na oprogramowaniu i-sklep. Niestety spotkałam się z nieprzychylnymi opiniami na tema supportu, czy późniejszego rozwijania funkcjonalności.

Proszę, pomóżcie początkującej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w kwestii supportu w przypadku i-sklepu, ale ciekaw jestem gdzie przeczytałaś tak niepochlebne opinie. Co do atomstore nie wypowiem się, bo po prostu nie znam aplikacji. Zresztą ciężko ją znać jak od miesięcy strona oficjalna wygląda tak jak wygląda. O PrestaShop napisano już tutaj (i nie tylko tu) sporo, a wersja 1.5 wprowadziła wiele zmian i dodatkowych możliwości. Gekosale odradzam między innymi dlatego, że według mojej wiedzy oprogramowanie to posiada rażące błędy, a autor według mojej opinii jest krętaczem i oszustem. Nie wiem jaki masz budżet i oczekiwania, a to dość istotna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w kwestii supportu w przypadku i-sklepu, ale ciekaw jestem gdzie przeczytałaś tak niepochlebne opinie.

Uzyskałam u źródła, czyli od użytkowników i-sklepu. Chociaż podobno ostatnio i tak się sporo poprawiło, w stosunku do tego, co było wcześniej. Niektórzy narzekali, że ciężko doprosić się poprawek, a za rozwój funkcjonalności trzeba bardzo słono płacić. Ale były też głosy bardzo pozytywne. Lesiu, a czy Ty masz jakieś doświadczenie z tym skryptem, bo w jakimś wątku go polecałeś. Ogólnie oprogramowanie mi się podoba, ale jest drogie i boję się, czy nie będzie to przeszkodą w ewentualnym rozwoju.

Nie wiem jaki masz budżet i oczekiwania, a to dość istotna kwestia.

Budżet do kilkunastu tys., wymagania mam dość wysokie, chciałabym żeby oprogramowanie zawierało wszystkie najnowsze funkcjonalności takie jak: automatyzacja procesu zamówień i wysyłki, personalizowane rekomendacje i newsletter, śledzenie klienta na stronie, program lojalnościowy, system opinii i rekomendacji, integracje z allegro, portalami społecznościowymi, programem magazynowym, google analytics, kurierami, szybkimi płatnościami, przypomnienia o porzuconych koszykach, system rabatowy, system raportów i analiz, multistore, wersja na urządzenia mobilne.

Od strony klienta sklep ma być intuicyjny, przejrzysty, profesjonalnie wykonany, taki który pozytywnie zaskakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności