Skocz do zawartości

CASHFLY.PL - nowa sieć afiliacyjna


denn

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze Ci radzę odprowadź podatek...

A co Ty z urzędu skarbowego..? :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok, pierwsza wypłata za mną. Wypłacają do 10 dnia każdego miesiąca :-)

Mam tylko wrażenie że poszło to "pod stołem" bo nawet im rachunku nie wystawiłem.

pamiętaj, że nic co idzie przelewem bankowym nie jest pod stołem - i dobrze Ci radzę odprowadź podatek...

Będę miał to na uwadze, parę wypłat już za mną.

Żeby nie było, że odkopuje niepotrzebnie temat. Od dwóch tygodni nie można zalogować się do panelu, wyskakuje komunikat:

Drodzy użytkownicy dnia 20.05.2013.r rozpocznie się proces konserwacji serwerów Cashfly.pl. W związku z tym prosimy o kontakt wszystkich użytkowników na e-mail

biuro@cashfly.pl

w celu otrzymania instrukcji postępowania w przypadku ewentualnych problemów. Szacunkowy czas konserwacji 14dni.

Jako, że jestem dość cierpliwą osobą to nie kontaktowałem się z biurem serwisu. Tak teraz myślę czy nie był to błąd, bo "proszą wszystkich użytkowników" ;-) Ktoś z nimi się kontaktował w tej sprawie? Wiadomo czy wraz z "konserwacją" wejdą w życie jakieś zmiany?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicą poliszynela jest że przenoszą wszystko na freebiz.pl, Napisz na ich email to Ci przeniosą środki do nowego panelu.

Faktycznie czytania ze zrozumieniem już chyba w szkołach nie uczą :)

dnia 20.05.2013.r (....) 14dni.

czyli "szacunkowo" zostało im jeszcze dwa dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie czytania ze zrozumieniem już chyba w szkołach nie uczą

Cytuj

dnia 20.05.2013.r (....) 14dni.

czyli "szacunkowo" zostało im jeszcze dwa dni

Dlaczego próbujesz mnie obrazić? Panel przestał działać parę dni przed 20.05. Cierpliwie poczekam aż zakończą przenosiny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konto działa jednak wypłaty nie mozna się doprosić od początku tygodnia. Kontakt z właścicielem graniczy z cudem, wygląda jakby miał totalnie w du**e wydawców. Smutna rzeczywistość.

25.Najpóźniej do 7 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, za który Partnerowi

należny jest czynsz najmu albo podnajmu powierzchni reklamowej w ramach

współpracy w Programie:

a) Partner będący zarejestrowanym podatnikiem VAT wystawia Właścicielowi

Serwisu fakturę VAT i przesyła ją na adres siedziby Właściciela Serwisu

B) Partner niebędący zarejestrowanym podatnikiem VAT wystawia Właścicielowi

Serwisu rachunek i wysyła go na adres Właściciela Serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cashfly zostało sprzedane francuskiej sieci jeżeli ktoś ma ruch z eu/francji to śmiało się do nich zgłaszać.

W odróżnieniu od "cierpliwych" narzekaczy zadałem pytanie supportowi. oto odpowiedź:

CF został sprzedany jednak dzialamy pod prostszym programem pp.freebiz.pl (działa i będzie działać)

Jeżeli ktoś nie dostał swojej wypłaty niech piszę na ten mail z loginem z CF.

Email bezpośredni:

obslugaklientaonline[malpeczka]gmail.com

(pisanie wiadomosći pod @cashfly.pl raczej mija się z celem, co chyba niektórzy przeoczyli)

Ja się ewakułowałem już jakiś czas temu,gdy zamykali panele w innych domenach - pieniądze wypłacono na czas jak zwykle: https://awesomescreenshot.com/0171fw7f53

Regulamin: pp.freebiz.pl/regulamin_pp.pdf

W nowym programie nie ma systemu poleconych (drugiego poziomu)

Jeżeli ktoś jeszcze miał fajny przychód z filmików to polecam przenieść się do:

https://tinyurl.com/zamaist-cash-fly

Indywidualnie dobierane stawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od "cierpliwych" narzekaczy zadałem pytanie supportowi. oto odpowiedź:

"Cierpliwi narzekacze" w pewnym momencie też zaczęli pisać maile. Rezultat taki że po 3 wysłanych mailach w końcu dostałem odpowiedź, którą i Ty dostałeś. Po kolejnych mailach z prośbą o przeniesienie środków z CashFly brak odpowiedzi. Szkoda nerwów na firmę, która nie odpisuje na maile (albo odpisuje na 1 na 5 maili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności