Skocz do zawartości

Kolejność tytułu


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chiałem zapytać jaki powinien być tytuł podstron, by podstrony były mocniejsze na dane słowa.

Tz. lepiej tytył poddstrony powinien wygladać tak:

Portal XXX - Dział 1

czy

Dział 1 - portalu XXX

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedź, i zapytam jeszcze o jedno.

To, aby inne były tutuły dla podstron jest pewne, a jak to się ma do opisów (description)? Czy też powinny być inne?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie pozwolę na komentarz co to właściwie powinien trafić do działu dowcipy ;-)

Sprokurowałem stronę i opiekuję się wynikami w guglarce dla firmy, w której pracuje Moja Baba. Firma jest spora, należy do międzynarodowej grupy, członkowie tej grupy też mają strony którymi się we własnym zakresie zajmują.

Ostatnio do mojej kobiałki właśnie odezwała się pani z zagranicy, która zajmuje się stroną, gorąco polecając ... dodanie meta tagów "keyword" i "description" bo to super wpłynęło na ich wyniki w google ;)

Oparskałem monitor, jak informacja doszła do mnie, ale jak doszła kolejna, to spadłem z krzesła.

Otóż specjalistka "stamtąd" powiedziała, że trzeba uważać żeby dobrze skonstruować title strony - jeśli bowiem nie zaczyna się ono tak jak nazwa domeny, meta tagi nie są brane pod uwagę.

Zaliczyłem zgon :D

Zastanawiam się czy by im nie zaoferować konsultingu ;-)

Pozdrawiam,

AdamD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż specjalistka "stamtąd" powiedziała, że trzeba uważać żeby dobrze skonstruować title strony - jeśli bowiem nie zaczyna się ono tak jak nazwa domeny, meta tagi nie są brane pod uwagę.

Zabieram sie za testy :)

Może i jest w tym trochę prawdy choć wierzyć mi się nie chce. - proponuję spojrzeć

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=kubki&lr=

1 pozycja

3 linki google

9 MSN

inni mają 100 razy więcej

:)

może jest w tym ziarenko prawdy - ja sprawdzę na jednej domenie

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inni mają 100 razy więcej

Inni tez maja po kilkanaście-kilkadziesiąt. Jak widać ta kategoria nie jest zbytnio obsadzona przez pozycjonerów :)

@Lesiu - słowa kluczowe w nazwie domeny mają raczej niewielki wpływ na pozycjonowanie. Ale jakiś mają, co widać na przykładzie przytoczonym przez Kapsla.

Przyzwyczailiśmy się mówić, że coś "ma niewielki wpływ na pozycjonowanie", ale jak widać jest to kwestia względna. Przy wojnie pozycjonerów, kiedy każda witryna ma po kilka tys. linków wpływ słów kluczowych w meta jest pomijalny. A tutaj proszę - mamy okazje obserwować naturalnie wypozycjonowane strony bez żadnych (prawie) ingerencji. Doprawdy ciekawostka przyrodnicza :)

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsel, a czy zwrociles uwage jaka domene ma strona z 1 miejsca w google?

Wiesz Lesiu - to moja konkurencja więc dużo o niej wiem i często na nich spoglądam w googlach.

Powiem tylko że obserwuję tą domenę od kilku miesięcy, - zawsze była w pierwszej 5, ale od niedawna mimo braku ruchu w linkach i czymkolwiek (chyba) prócz tytułu wskoczyła na 1 miesce.

Niemniej jest to zastanawiające jak duży wpływ na pozycje ma domena=fraza zarówno .pl jak i .com

:P

Inni tez maja po kilkanaście-kilkadziesiąt. Jak widać ta kategoria nie jest zbytnio obsadzona przez pozycjonerów :D

Tu sam nie wiem czy się zgodzić ale obecie jakies 5-6 firm intensywnie zajmuje sie frazami z mojego podwórka. Tym nie mniej czy 5-6 to dużo czy mało nie wiem - dla mnie sporo ale być może wasze podwórko jest bardej zapchane ;)

Przyzwyczailiśmy się mówić, że coś "ma niewielki wpływ na pozycjonowanie", ale jak widać jest to kwestia względna.

Być może wiemy o metodach googla mniej niż sądzimy a niektóre metody wykluczamy mimo iż mogą być bardzo istotne.

:yahoo:

A tutaj proszę - mamy okazje obserwować naturalnie wypozycjonowane strony bez żadnych (prawie) ingerencji. Doprawdy ciekawostka przyrodnicza :D

Fakt - naprawdę wypozycjonowała się sama (naturalnie) i wszystko dzięki frazie w nazwie domeny.

ps. z cytowaniem mi nie wyszło ale wiecie o co chodzi ;)

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności