Skocz do zawartości

Z serii duży może więcej ?


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj wiadomo, że home to dziadowska firma, która przede wszystkim dba o swoje. Sama idea umieszczania linków, moim zdaniem, jest ok - każdy chce się promować i w domyśle każdy dodaje swoje linki do produktu elektronicznego. Ale brak możliwości ich usunięcia i konieczność trzymania ich na swojej stronie /hostowania linków pozycjonujących, za które to ja płacę słoną kasę a nie mi się płaci/ jest ostatnim sk*rwysyństwem.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę tak, że jeśli coś komuś nie odpowiada to można skorzystać z innych DARMOWYCH skryptów, które tego nie mają. Nie róbcie z tego paranoi. Google tak już pierze mózg, że nie długo Matrix przy tym to pikuś...

laska.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kayman, doczytaj dalszą część mojej wypowiedzi.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że po to kupuję hosting aby mieć konto bez reklam firm trzecich.

Na darmowych kontach takie reklamy nie są niczym bulwersującym, dołączane do darmowych szablonów również...

Na płatnych, metoda jest dość agresywna wynikająca z dużej konkurencji.

Nie mam tam sklepu więc nie było mi dane czytać umowy, może jest zapis o umieszczaniu, doklejaniu linków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytalem i podtrzymuje zdanie

więc na swoich skryptach też nie umieszczasz linków?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc na swoich skryptach też nie umieszczasz linków?

nie sa 100% czyste co nie oznacza ze sa kompletne, tyle daje ile widac a mam duzo wiecej, to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy twórca skryptu, aplikacji etc. chce aby jego produkt sprzedawał się jak najlepiej. Linki są formą reklamy, dla mnie jest to OK.

Jeśli chcę pozbyć się linku płacę, to normalne.

Nie normalnym jest robienie z tego dyskusji w takiej formie i sprowadzania do rangi strasznego przewinienia, w sensie ustanawiania prawa w internecie przez jedną z firm.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko fajnie, ale...

Co ma "identyfikacja usługi Clik Shop jako platformy sprzedawanej w modelu SaaS przez home.pl" do linków takich jak sklep internetowy, home.pl a tym bardziej HOSTING! co ma tzw. piernik do wiatraka czy oni chcą identyfikować sklep czy serwer ??

Najbardziej zrozumiałym by było wstawienie jednego linka Clik shop jako identyfikatora samego sklepu, ale te w/w jest to jakieś dziwne nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od wczoraj wiadomo, że home to dziadowska firma, która przede wszystkim dba o swoje. Sama idea umieszczania linków, moim zdaniem, jest ok - każdy chce się promować i w domyśle każdy dodaje swoje linki do produktu elektronicznego. Ale brak możliwości ich usunięcia i konieczność trzymania ich na swojej stronie /hostowania linków pozycjonujących, za które to ja płacę słoną kasę a nie mi się płaci/ jest ostatnim sk*rwysyństwem.

Wybacz, ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam... Po pierwsze home.pl to nie jest żadna dziadowska firma (może jakoś uzasadnisz Twoje zdanie), po drugie KAŻDA firma dba o swoje... Zastanów się, czy idea dodawania własnych linków jest be czy cacy, bo coś nie możesz się zdecydować. Osobiście uważam, że brak możliwości usunięcia tych linków (np. za odpowiednią opłatą) to błąd ze strony home'a, ale to nie moje małpy i nie mój cyrk...

Zastanów się także, za co "płacisz słoną kasę"... Jestem klientem home.pl od dłuższego czasu (przynajmniej od 2007/2008 roku) i cenię sobie tę firmę przede wszystkim za jakość, nie za ceny, bo ich usługi do tanich z pewnością nie należą... Dość powiedzieć, że w tym okresie zaledwie jeden jedyny raz miałem do nich jakiekolwiek pretensje (związane z nieporozumieniem na czacie w kwestii przywrócenia kopii zapasowych zawartości jednego z serwów).

Wydaje mi się, że jednak płacisz w tym przypadku przede wszystkim za jakość i stabilność usług, a jeśli uważasz inaczej, to za komentarz wystarczy porzekadło - widziały gały, co brały... :)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności