Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

oby teraz Ru z Cz był remis, to jeszcze jakoś może się coś uda, choć czute mam i mój żółw też,

że Rosjanie [nie mylić z Ruskimi (pierogami)] wygrają z knedlami.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobry mecz. Szkoda że sędzia skrzywdził Grecję pseudo czerwoną kartką. Za dużo sił włożyliśmy w 1 połowę + pan Dyzma (czyt. Smuda) pozbył się 2 b.dobrych piłkarzy którzy mogliby by grać w sumie w każdym klubie z top10-top20 świata (Żewłakow, Boruc). Szkoda , że Piszczek w 2 połowie trochę gwiazdorzył zamiast grać w piłkę , to + nadmierna nerwowość + małolat w bramce == jest jak jest. Tak czy inaczej : do boju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby nie ten małolat skończyłoby się z dwoma bramkami dla Greków, więc bym tutaj nie obwiniał Szczęsnego tylko obrońców. Druga kwestia to Smuda, który nigdy nie lubił robić zmian. Dla mnie to bez sensu by było widać gołym okiem, że nie mają siły biegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc, jak Rosjanie teraz grają, to 2 punkty, które ugramy na tych mistrzostwach to max...:/

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare powiedzenie- niewykorzystane sytuacje się mszczą. Przy takiej przewadze z pierwszej połowy nie byliśmy w stanie zamienić tego na bramki. Obserwując mecz z Wrocławia mogę napisać, że cudem będzie wyjście z grupy.

@Robbi mnie ubiegł :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle że obserwując mecz z Wrocławia to mamy szanse, Czesi to albo gwiazdy-emeryci którzy nic nie dają w gre, albo reszta co też nic nie robi.

jakby się udało fuksem z Rosją zremisować i z Czechami wygrać, bo to nie trudny przeciwnik, bez jaj, Baros to nie Baros tylko jego dziadek...

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem Robbi - tak to jest jak smuda wierzy w cuda..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym temacie i już jeden trafiony wynik gdzie indziej mi koło nosa przeleciał, ale jeśli jeszcze można, to chciałbym dołączyć się do zabawy.

- potwierdzenie rejestracji na forum PiO w temacie typer 1x2.duu.pl (link po lewej)

Akurat Czesi strzeliłi kontaktowego, jak będzie remis to kolejny wynik mi koło nosa przeleci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zablokować podglądanie typowania innych użytkowników, bo można się sugerować osobami na pierwszych miejscach

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności