Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ttah,

dzisiaj już nic nie obstawisz, ale nie znaczy że nie masz szans wygrać,

od pierwszego dnia ciśnienie na maxa, to lubię :)

ale xxxx dali nasi to fakt,

co do blokowania podglądu kto jak typował, to lepiej aby było jawne, bez pomówień w przyszłości,

ja dodatkowo i tak przed każdym meczem robię kopię, aby się przypadkiem nie okazało nagle że komuś się wyniki zmieniły,

słyszałem że ten skrypt może mieć dziury i w miarę możliwości dbam o porządek,

w ostateczności zwycięzców sprawdzi się przed "komisją antydopingową" :hmmm:

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gris: nie Smuda , tylko Dyzma . Nie mówię , że Szczęsny jest złym bramkarzem. Nie mówię , że nie powinien być nr. 1 na Euro , chociaż wolałbym Boruca. Bo jest po prostu lepszy. Zobacz jak się zachowali środkowi obrońcy przy straconej bramce , tak jak zwykłe ogórki grające w 10 lidze w jakimiś pierdziszewie . Pan Michał Żewłakow inaczej by się zachował , a to co robili nasi obrońcy to nie jest nawet poziom Marymontu Warszawa , a Pan Wojciech Szczęsny oczywiście dobry bramkarz , wielki talent , dał po prostu du*y. Nie dlatego ,że jest cienki. To jest super bramkarz. Ale w takich meczach liczy się doświadczenie , drobne subtelności , czego oczywiście Pan Dyzma (Sumda nie rozumie) . Nie dlatego , że nie che . Po prostu jest tępakiem., i nie jest w stanie tego zrozumieć. Każdy co , go choć troche zna to potwierdzi. W latach 1999-2000 , byłem na ok 40 treningach Dyzmy.Faktycznie było 2-3 piłkarzy którzy nie śmiali się z treningów tego gościa ( Siadaczka ,Łapiński ) i pół na pól Citko. Polecam portal www.weszlo.pl . Kamil Kosowski uchyla rąbka tajemnicy. Prawdopodobnie za kilka lat Mirosław Szymkowiak opublikuje książkę o Dyźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 4:1 dla Rosji :) mamy problem za 4 dni i to ogromny, a co do dzisiejszego meczu to smuda okazał się zwykłym pajacem, zero zmian pod koniec, nie dał się rozgrzać świeżym graczom, porażka po jego stronie

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro będzie :) u nas w każdym meczu lub w większości to najlepsze pierwsze 45minut meczu, jak dostajemy baty, łamiemy się i już zero walki, choć jak graliśmy z Niemcami w 2008 roku to obronę mieliśmy nie do za**b**** ale i tak strzelili jak my padaliśmy pod koniec meczu

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj osobiście brakowało w kadrze Dudki i Mierzejewskiego. Myślę że byłby to lepszy wariant niż Rybuś, Murawski. No cóż mamy remis i czeka Nas ciężka przeprawa z Rosją, gdzie praktycznie Naszym daję max remis. Co do typów to dzisiaj lipa, nic nie weszło ;/

Nie rozumiem narzekania na sędziego, bardziej się zbulwersowałem kiedy dał drugą żółtą dla greka niż czerwoną za faul taktyczny Szczęsnego.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Smudy. Czemu nie zrobił zmian. Zamiast wpuścić Grosickiego co by skrzydłami pociągnął to trzymał graczy co chcieli środkiem coś zrobić. A przecież w pierwszej połowie wszystkie akcje szły ze skrzydła czego w drugiej połowie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności