Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obawiam, się bo my gramy 45 minut, potem wygląda tak jak by zostało odcięte zasilanie u pilkarzy i co gorsza u trenera. Tak było też w ostatnich sparingach, ale tam w 2 połowie Smuda wymieniał kilku zawodników i mozna było zwalić na grę 2 składem.

Wczoraj nic nie zmienił, co mnie bardzo dziwi, chyba, że akurat do jego głowy dochodziły obrazy z 45 minutowym opóźnieniem i nie widział, że gra stanęła i to dosłownie (jak to ktos tu fajnie napisał: wystawili leżaki). Jakaś masakra. Mam nadzieję, że to jakaś piep*zona trema go usztywniła, bo o ile po pierwszej połowie naprawdę uwierzyłem, że chłopaki są bardzo dobrze przygotowani i rozjadą greków, po czym przejda sie po innych w grupie, tak dzisiaj wrociłem na ziemię i tak sobie sie tylko obawiam wtorku.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać komentarze po meczu, każdy wie wszystko najlepiej a to Smuda przebywa z nimi od kilku tygodni i wie na co kogo stać... To on jest odpowiedzialny za wyniki więc może dajcie mu jeszcze dwa tygodnie spokoju, oceniajmy całokształt a nie pojedyncze mecze bo co się stanie jeśli wygrają dwa następne mecze?

Mam wrażenie, że niektórzy mają naście lat lub nigdy nie oglądali meczów otwarcia wielkich imprez, które bardzo często okazywały się bardzo brzydkie a kończyły się remisami 0:0, bez okazji z koszmarną grą. Te same drużyny w drugim meczu grały całkowicie inaczej...

Mamy młody, utalentowany zespół, który może pokazać pazury. Jak nie teraz to w kwalifikacjach do ms będziemy mieli się z czego cieszyć. Po wielu latach mamy kilku bardzo utalentowanych chłopaków(nie tylko na bramce) i z tego trzeba się cieszyć. Pierwsze 30minut wczoraj było już bardzo dobre. Jak nie zabraknie im mobilizacji w meczu z Rosją to nie będzie źle! Podobno gra się tak jak przeciwnik pozwala. Może za bardzo uwierzyli, że mecz skończył się po 45 minutach a że grać potrafią pokazał początek meczu.

Wracając do Pana Smudy. Przypominam, że został on wybrany na selekcjonera po akcjach kibiców dla których był to jedyny słuszny trener a teraz co? Ci sami ludzie go opluwają. Kto następny???

Dajcie sobie na wstrzymanie i nie dołączajcie do internetowych wszechwiedzących idiotów, po imprezie przyjdzie czas na osądzanie i szukanie winnych(o ile będzie taka potrzeba).

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przestańmy narzekać. Grecja jest aktualnie na 15 miejscu w rankingu fifa, my mamy 62 miejsce. Rosja jest na 13 to też będzie wyrównany mecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złym wytypowaniu wyniku Polska – Grecja (typowałem 2:0 tyle powinno być do przerwy). Awansowałem na 69 pozycje w rankingu typerów :D

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekk: nie było żadnych "akcji" kibiców , o czy mówisz ? , jedyny trener "wybrany" przez kibiców to Janusz Wójcik (pamiętasz słynne audio-tele ? ). Smuda to dyzma. Powiedz mi który idiota serwuje piłkarzą typowo siłowy trening z gumami po ciężkim sezonie - niektórzy grali 40-50 meczów. Nawet Lewandowski narzekał - a fizycznie prezentował się ok. 35 letni dziadek-emeryt z Grecji (Karagunis) wyglądał 3 razy lepiej fizycznie niż jeden z najlepszych prawych obrońców świata Ł.Piszczek , przypadek ? Nie mam pretensji do piłkarzy , grali jak umieli - i jak byli w stanie.

Lewandowski: jeszcze tydzień takich treningów i z Grecją biegałbym tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać komentarze po meczu, każdy wie wszystko najlepiej a to Smuda przebywa z nimi od kilku tygodni i wie na co kogo stać... To on jest odpowiedzialny za wyniki więc może dajcie mu jeszcze dwa tygodnie spokoju, oceniajmy całokształt a nie pojedyncze mecze bo co się stanie jeśli wygrają dwa następne mecze?

głównym celem każdego meczu jest wygrana a nie próba nie odkrycia kart dla następnego zespołu z którym będziemy grali - bo liczy się tu i teraz za wszelką cenę trzeba wygrać a zmiany ? są min. po to by osoba która dostała żółtą kartę nie dostała jeszcze drugiej i tym samym wyleciała z boiska ale przede wszystkim po to by dać energie zespołowi. Wczoraj smuda całe 90minut był bierny a nasi w drugiej połowie latali jak skołowani więc chyba powinien coś zrobić czyż nie ? Sam napisałeś że mamy w reprezentacji bardzo dobrych zawodników to pasowało by dokonać zmian, i zamiast może 1:1 czyli niedosyt wygrać 1:2 i wtedy moglibyśmy z ruskimi przegrać a z Czechami wygrać i wyjście z grupy jest nasze ;p taka moja opinia

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności