Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie po pierwszym meczu zauważyłem, że nie zawsze tak to działa, gdy był remis a ja pomyliłem się o 1 bramkę typując zwycięstwo Polski nei dostałem ujemnych punktów

gdy jednak obstawiłem Holandię, a wygrała Dania odjęło mi sporo punktów, więc coś tu nie jest tak Panowie, a przynajmniej nie tak jak pisaliście na początku

może ktoś rozumie ten system to się wypowie

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sądząc po tym co obstawiłem i ile mam ujemnych punktów to działa to tak, że jak trafiłem bramki Polski to dostałęm 1 pnk., pomyliłem się o jedną bramkę dla Grecji, to dostałem -1, czyli mecz wyszedł na zero, kolejne mecze to minusowe punkty za każdą za dużo lub za mało typowaną bramkę dla każdej drużyny.

trochę dziwnie to liczy, bo np. trafienie ilości bramek drużyny to "tylko" 1 punkt, a pomyłka kilka bramek dla drużyny przeciwnej powoduje sporo minusa.

Chyba że działa to tak że jak się postawi 3 bramki i drużyna tyle trafi to są 3 punkty ? ale z tego co widzę po punktach ap_seo to też nie,

bo wygląda na to że za trafiony remis 1:1 dostał +3 bramki., trudno wyczuć, meczy dużo, może nie będą te bramki potrzebne w klasyfikacji końcowej :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze dziala!!

moje typowania:

1:1

3:1

2:1

2:1

bylo

1:1

4:1

0:1

1:0

a wiec jesli chodzi o bramki strzelone: +1 pkt (1-0 (roznica z prawdziwym wynikiem)) -1 (3-4) -2 (0-2) - 1 (1-2)

a wiec -3 punkty

natomiast za bramki stracone (lub druzyny przeciwnej) +1 +1 +1 -1 a wiec lacznie (+2)

podsumowujac -3+2 = -1 i pieknie sie zgadza.

jesli ktos jeszcze chce zebym mu rozpisal niech poda wyniki (typowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loteria kurna :/ chyba trzeba będzie przemyśleć przyszłe obstawione mecze :)

Jaka loteria, Włosi zawsze mocni są w turniejach, Hiszpania bez Villi i Puyola, remis jak najbardziej do przewidzenia, szkoda, że nie 0:0 :P

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności