Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MaxPan b.dobrze mówisz. Po pierwsze dobry towar ,a po drugie wódki z wkładką ( również , np: Żubrówka zielona(czyt.normalna) ) , smakują zawsze w miarę podobnie , czego niestety nie da się powiedzieć o czystych (białych). Chyba , że wprowadzą nowy hit na rynek to trzymają jakiś czas poziom. W sumie Nemiroff to też marynata :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy graja całkiem dobrze, ja się nie nudzę :)

W sumie Nemiroff to też marynata

ja dodaje do marynaty na szaszłyka, spróbuj polecam. Gruzini mnie nauczyli oni dodają wino do szaszłyka z baraniny, a do wieprzowego wódkę paprykową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz ciekawy. Podtrzymuje totolotek. Typuje , że w II połowie sprawe załatwi Szewczenko

@MaxPan: najlepsze oprócz swojego wina jakie piłem to właśnie Gruzińskie. Krew mnie zalewa jak słysze o jakiś z Francji , lub innych wynalazkach , kumpel kiedyś przywoził i nie powiem na zacier się nadawały (oczywiście chodzi mi o średnią półkę cenową). Chciałbym tam kiedyś pojechać , słyszałem , że w niektórych domach zamiast klasycznych piwnic są właśnie wielkie pojemniki z winem. No i ponoć ekstra ceny , gościnność nie z tej ziemi.

@Badek https://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz weeb.tv - masz tam nie tylko transmisje TVP, ale duuużo więcej kanałów i to za śmieszne pieniądze. Większość w naprawdę super jakości. Zero przycięć, choć do HD dobrze mieć neta chociaż z 20Mbit.

Co najważniejsze to nie sopcast tak jak np tomciotv, więc net nie zamula ;)

Brawo Ibra! jeszcze jedna :) (nie żebym Ukraińcom źle życzył)

No i Szewczenko popsuł :)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności