Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tam kiedyś pojechać , słyszałem , że w niektórych domach zamiast klasycznych piwnic są właśnie wielkie pojemniki z winem. No i ponoć ekstra ceny , gościnność nie z tej ziemi.

wcześniej tak było jak idzie nieznajomy człowiek po wiosce po ulice to gospodarze domów ugaszczali szklanką wina. Jak jak przeszedłem 2 ulicy to bylem nawalony na maksa, bo nie można odmawiać to dla nich obraza. Dawali sprobowac mi wino co mialo 70 lat, kroili jego jak galaretkę nożem na kawałeczki. Wino maja bardzo dobre, i ogólnie Gruzini są spoko, bylem z z nimi mendzę innymi w wojsku jak się mówi u nas z nimi śmiało można było na zwiad chodzić

( polski odpowiednik - koni kraść).

arve_lek 1 : 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cóż, przed meczem było mi to dość obojętne ale od końcówki pierwszej połowy jestem za Ukrainą. Chłopacy na boisku są zdeterminowani, przygotowani kondycyjnie i chce im się biegać. Fajnie też widzieć taką entuzjastyczną publiczność- niech się cieszą!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz jak prawie wszystkie na tym euro, przygotowani kondycyjnie wszyscy co widać, Brawo, aż miło się ogląda takie spotkania.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkty policzone

ja dziś niesamowity awans z 62 miejsca na 17, bójcie się, bójcie, pisałem wcześniej że jestem drużyną turniejową i się rozkręcam :D

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności