Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A tymczasem wieści na jutrzejszy mecz: https://www.sport.pl/euro2012/1,109077,1191..._za_Rybusa.html

A jeszcze a propos typera to nie przywiązywałbym się do miejsc, bo teoretycznie nawet z 50 miejsca można w jeden dzień awansować do piątki dzięki tak skonstruowanym zasadom. (bardzo dobrym z resztą, bo nikt się nie musi załamywać niskimi pozycjami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posunięcie Smudy, z Rosją nie możemy sobie pozwolić na otwartą grę bo to się skończy tragicznie. A dodatkowa siła defensywna w postaci Dudki Nam się przyda. Dudka nie ma prędkości więc Dyzma stawia na atak pozycyjny.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy mecz na Euro2012. Krew ,pot i łzy + dobry grecki dramat - o to w tym chodzi.

@cinmar wg.mnie jeśli chodzi o przygotowanie kondycyjne o jest zasługa trenerów klubowych. Trenerzy reprezentacji mogli co najwyżej coś spier**lić jak nasz Franciszek Dyzma.

ciekawostka:

Jak grałem w trampkarzach Marymontu Warszawa miałem trenera ( ten co trenował Michała Żewłakowa i Sebastiana Kieszka - zaliczyli kluby typu Anderlecht Bruksela ,Legia Warszawa , FC Porto ). Graliśmy jakiś mecz a tam 40 stopni (wilgotność na bank większa niż na Polska - Grecja) , grałem na obronie i coś mnie zatkało (myśle k**wa , nie mam siły , trenerze zmiana) . On : ty masz misiu masz za*********ć do końca !! . No i temperatura i wilgotność się zmniejszyła , mecz udany , wygrany :D Różnica jest taka , że Ci w biało - czerwonych strojach to zawodowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koment na onecie Mnie rozwalił ;)

Biedny trenerzyna z logiem PZPNu :D Nawet głupiej miny zrobic nie może bo taką ma non stop

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę rano obejrzeć mapę synoptyczną, jak będzie lało to zamknięty dach :D Na razie mam remis ale Emocje Mną targają, czy stark po raz kolejny Pomoże Naszym czy wręcz przeciwnie?

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności