Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

Razjer, z tym jednym punktem trafisz kilka razy za 3 punkty i jesteś w czołówce,

dopiero w ćwierćfinałach zacznie się w tabeli wyłaniać obraz, kto się lepiej "pozycjonuje" :D

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Coś mi słabo idzie tutaj, ale za to w innym serwisie na 900 obstawiajających jestem top 10 w generalce :shout:

A w tamtym serwisie tak samo obstawiales jak tutaj?:P

W 90 % tak. Jedak tam są trochę inne zasady np. obstawiasz też wynik do przerwy, w niktórych meczach kto będzie miał więcej rogów, no i są odejmowane punkty za złe typy dotyczące całego meczu :D

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę co by się stało gdyby teraz Portugalia wygrała 1:0 i Holandia 1:0, a w ostatnim meczu wszyscy zremisowali 1:1? Wszyscy by mieli tyle samo punktów i tyle samo goli i jeśli chodzi o bezpośrednie mecze to Duńczycy wygraliby z Holendrami, Holendrzy z Niemcami, Niemcy z Portugalczykami, a Portugalczycy z Duńczykami. Idealny remis. Losowanie?

Dobra, znajomy mi podpowiedział. :D

Jeśli w grupie wszystkie meczy zakończyłby wynikami 0:0, o awansie rozstrzygałby

specyficzny współczynnik - współczynnik ten otrzymuje się dzieląc liczbę punktów

zdobytych przez dany zespół w ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata i

mistrzostw europy przez liczbę rozegranych meczy.

W przypadku gdyby i ten współczynnik wyszedł taki sam o awansie rozstrzygałoby

zachowanie fair play podczas rozgrywek grupowych(nie znam szczegółów ale jakoś

statycznie to zachowanie fair play się liczy)

Gdyby i ta metoda zawiodła to przeprowadza się losowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem inny zapis

Co decyduje w przypadku identycznej liczby punktów?

Jeżeli co najmniej dwie drużyny po trzech rozegranych meczach fazy grupowej zgromadzą taką samą liczbę punktów, o miejscu w grupie zadecydują kolejno:

a) liczba punktów zdobytych w meczach bezpośrednich

:D bilans bramek w meczach bezpośrednich (jeżeli tą samą liczbę punktów zgromadzą min. trzy zespoły)

c) liczba bramek strzelonych w meczach bezpośrednich (jeżeli tą samą liczbę punktów zgromadzą min. trzy zespoły)

d) bilans bramek obejmujący wszystkie mecze grupowe

e) liczba bramek strzelonych we wszystkich grupowych spotkaniach

f) miejsce w rankingu UEFA

g) miejsce w klasyfikacji Fair Play podczas Euro 2012

h) losowanie

Jeżeli dwa zespoły, które grają przeciwko sobie w trzecim meczu grupowym, mają taką samą liczbę punktów, bramek strzelonych i straconych, w przypadku remisu w bezpośrednim spotkaniu dojdzie do konkursu rzutów karnych. Stanie się tak tylko i wyłącznie wtedy, gdy identycznego bilansu nie ma żadna inna drużyna grająca w tej grupie.

https://www.sport.pl/euro2012/2029020,109071,10742878.html

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności