Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no przynajmniej w czołówce się nie zmieniło, choć ja bym wolał spaść daleko byle by Polska awansowała, no niestety,

punkty podliczone, przestała mi smakować karkówka z grilla i biała żubrówka ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Ty jako Polski Rosjanin, czy Rosyjski Polak, bo nie wiem, to masz podwójnego doła, obie ekipy odpadły, czasem w depresje nie wpadnij ;)

Iran, jutro jadę do spodka w Katowicach na eliminacje MŚ w ręczną Polska-Litwa, mam nadzieje że mi się humor poprawi.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale że Grecy weszli , a ruski odpadły masakra .

Tak to jest jak się na prawo i lewo mówi że się wystawia ten sam skład i te same ustawienie , czesi mieli czas na analizę.

Sędzia szkotek uszatek też przerwał akcje ostatnią.

Tak to jest jak się zbiera zbieraninę z całej europy i ćwiczy zgranie kilka miesięcy przed turniejem. Polska potrzebuje naszych młodych wychowanków , gwiazdy nam nic widać nie dają.

ah kurde po co stawiałęm miał bym teraz na parę narzędzi seo .I tak zawsze jest jak stawiam na Polske , pieprzony naiwniak i nie poprawny optymista ze mnie. ;)

Sławus Polacy jutro wygraja na bank !! ;)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokuszę się na małe podsumowanie gry naszej reprezentacji. Zaznacze, że piłką nożną się interesuje dość mało, ale przedstawie bardziej moje odczucia i spostrzeżenia.

1. Mecz z Grecją.

Pierwsza połowa taka w miarę niezła, ogólnie nie było jakiegoś szału ale przyzwoita, nie można przesadzać że jak już chciało im się biegac i w miarę coś podawać to jest rewelacja jak to coniektórzy mówili. Do tego grecja co jakimś piłkarskim mocarstwem nie jest. Druga połowa fatalna, jak można grając w przewadzę tak dać się zdominować, potem stracić bramkę to była naprawdę bardzo kiepska połowa.

Ocena meczu 4 na 10.

2. Mecz z Rosją.

Generalnie większosć meczu to wybijanie piłki, 1-2 podania i strata. Tu mecz był w miarę jednostajny - i jedna i druga połowa podobna. Na uwagę zasługuję w niej jedynie całkiem niezła obrona, choć na niej się kończy - bo generalnie "nasi" mieli już problem przejść połowe. Jedna z nielicznych akcji która zaowocowała bramką i w efekcie remisem - uratowa twarz, bo generalnie Polacy w obronie w miarę nieźle, ale pomoc i atak to było bardzo kiepsko.

Ocena meczu 5 na 10.

3. Mecz z Czechami.

Kilka ofensywnych akcji jak w poprzednich meczach - jednak wyjątkowo nieskutecznych. Obrona jako tako - generalnie w miarę dobra jakby choć trochę atak i pomoc grała. Rozgrywanie i atak fatalne, większośc piłek w obrębie środka boiska i tym bardziej połowy przeciwnika to straty. Mecz mógł się równie dobrze skończyć 0:2 a nawet 0:3.

Ocena meczu 3 na 10.

Reasumując, nasza reprezentacja nie wygrała ani jednego meczu, zarówno w tych mistrzostawach jak i w poprzednich. Generalnie nie traci za dużo bramek - ale widać, jak atak leży.

Z tego co pamietam to na mundialu wygraliśmy z USA, więc ogólnie progresu w polskiej reprezentacji nie ma. Raczej się nie rozwija i wnioski z poprzednich mistrzostw nie są wyciągane.

Może czas rozwiązać reprezentację i np. dofinansowac bardziej siatkarzy, szyczpiornistów, hokeistów ;) ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zaskoczenie, że bardzo dobrze się sprezentowali Perquis i Polański. A Przemek miał wreszcie szanse szerszej publice pokazania swoich umiejętności i tego, że jest lepszy od Wojtka.

A w polskiej piłce jak u Dyzmy - bez zmian, i tak od 30 lat.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności