Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

Po meczu z Rosją cała Polska była wniebowzięta - cudowny mecz, dobry wynik, Smuda geniusz, dobra drużyna. Druga połowa z Czechami nam nie wyszła i od razu wszyscy na nich plują, że bez ambicji i źle przygotowani. Jakież to polskie :)

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce kibice sukcesu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wycofujje sie

Pisałeś już o tym wcześniej...masz słabą psychikę? nie załamuj się człowieku głowa do góry :)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec jeszcze dam: https://euro2012.onet.pl/wiadomosci/blaszcz...66,artykul.html

Masakra, że zaraz po przegranym meczu i odpadnięciu z mistrzostw nasz kapitan żali się, że nie miał ustalonych premii... oraz zamiast myśleć o meczu myślał, czy rodzina dostanie bilety.

Miliony ludzi kibicuje im, mają dużo większe problemy a on myśli o biletach dla rodziny... i o niedokońca nieustalonych premiach.

Czyli widać, co naszym kopaczom w głowach się obijało podczas mistrzostw, niedość że umiejętności jak na ME brak, to jeszcze mentalnie nieprzygotowani :/

Szok - priorytet to kasa i bilety :|

Jeszcze napisz, że przecież ma mnóstwo kasy to mógł sobie sam kupić bilety dla rodziny... Tu nie o to chodzi. Nic dziwnego, że się o tym wypowiada. To dokładnie obrazuje jak wygląda PZPN. Przecież to nie powinno być w ogóle kwestionowane, żeby rodziny piłkarzy były na meczu w pierwszych rzędach. Powinno to być zapewnione już dawno, dawno przed meczami. Co do premii - a od czego się pytam jest ten cały PZPN? Od siedzenia na stołkach chyba. Kpina.

Nie musiało by im to chodzić po głowach, jak by Szanowny Pan G. Lato był bardziej kompetentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie pieprzyć z tą najsłabszą grupą, bo to ile te drużyny są warte w porównaniu do innych okaże się w ćwierćfinale. Grecy w 2004 na farcie wygrali, nie zdziwię się jak teraz też tak dojdą do półfinału.

Co do przegranego meczu to nawet nie jest mi tak szkoda tego, że odpadliśmy, co tego, że ogólnie siądzie teraz cały klimat imprezy w Polsce.

Ptaq o to, żeby nasi kopacze nie przejmowali się o takie pierdoły jak bilety dla rodziny powinien zadbać PZPN, który biletów rozdawał wśród swoich leśnych dziadków tyle, że głowa mała. Jeśli chodzi o kasę, to za każdy wygrany mecz jest mln zł, albo eur, więc raczej powinno im zależeć na zwycięstwie.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy, że ten zbudowany przez media zamek z piasku w końcu się zawalił i ludzie przeglądają na oczy. Może w końcu uda się usunąć ten "Beton" i "Leśnych dziadków" z PZPN zastępując ludźmi, którzy mają wizję na poprawę futbolu w polsce, od młodzieżówek zaczynając po korupcji w ekstraklasie kończąc. Kolejną rzeczą jest nepotyzm w instytucjach zarówno sportowych jak i budżetowych. Czytałem dzisiaj <--wywiad z Tomaszem Hajto--> byłym reprezentantem PL. Przedstawia on dokładnie skalę problemu i machlojki z biletami wśród działaczy PZPN. W każdym razie prędzej czy później będzie z tego afera. A media budują kolejny zamek z piasku pt. MŚ 2014, już dzisiaj we wieczornych wiadomościach temat został poruszony :D

Co do Naszych grajków. Do kadry dać ludzi, którzy grają tylko w lidze Polskiej. Taka duża impreza jest dla nich jedyną możliwością wypromowania się aby dostać transfer do bardziej płatnego klubu za granicą. Kopaczom którzy obecnie grają w zagranicznych klubach i zarabiają dla zwykłego kowalskiego krocie, nie chce się biegać za piłką bo po co? Mają wynagrodzenie w klubie na poziomie, a w razie ewentualnej kontuzji będą stratni, a PZPN nie gwarantuje żadnego zabezpieczenia. Także? To są moje osobiste wnioski z tej imprezy w ujęciu Naszej repry.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkty policzone, awansowałem na 2 miejsce :D Kukis, bój się :P

a tak poza tematem byłem dziś na meczu ręcznej o awans na MŚ w Hiszpanii i Polacy elegancko wygrali, a atmosfera w katowickim spodku obłęd,

nawet Pani minister Mucha była, mijałem ją na korytarzu i na żywo wygląda o wiele lepiej niż w TV :D

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest się czym pochwalić. Dziś zdobyłem niemal tylko punktów co w poprzednich 16 meczach :D

(a dokładnie dziś 6, a miałem 7 przed meczami).

Uzupełniając poza tematem, siatkarze znowu ograli Brazylię. Ale będą emocje w Londynie. A jeszcze finał Ligii Światowej na początku lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czego się spodziewaliśmy? Matematyka Fifa jest nieubłagana. Nie mamy szans z takimi umiejętnościami i psychą. I nie gadajcie mi tutaj, ze Polak potrafi jak się zaweźmie. Czyli jak pokazali chłopaki - nie potrafi.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności