Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy mówicie:

fakty:

1. Mieliśmy najbardziej komfortowe warunki selekcji - 2,5 roku , spokojnych przygotowań , 0 presji , same mecze towarzyskie. Z chyba 13 z w miarę poważnymi drużynami nie wygraliśmy ani jednego.

2. Mieliśmy OGROMNY handicap - jesteśmy gospodarzmami turnieju.

3. Kompletnie za FRAJER trafiliśmy do pierwszego koszyka (to jest tak jakby się wpieprzyć w środek kolejki do sklepu na chama)

4. Mamy najbardziej ogórkową grupę w historii mistrzostw Europy

5. Zdobyliśmy chyba najmniej punktów w historii jako gospodarz. Sorry , ale Andora nie zamierza organizować Euro przez najbliższe kilkanaście lat - więc chyba nikt nas nie zdetronizuje.

6. Piłkarzy mamy co najmniej tak dobrych jak Czechy i Grecja. Wystarczy popatrzeć na wycenę na transfermarkt. W dodatku największy możliwy handicap (patrz pkt 2)

2,5 roku selekcji a Dyzma mówi , że ma 12-13 piłkarzy zdolnych do gry. 5-6 wytypował by każdy przedszkolak , a tych co wybrał Dyzma "na nosa" zawiedli w każdym calu (może oprócz Polańskiego). A w klubach błyszczą. Kur** , nie da się zapomnieć grać w piłkę w miesiąc czasu. To niewykonalne. Naprawde tak trudno wywnioskować kto ponosi winę za największy blamaż w historii Polskiej piłki ?? Tak samo nie da się zapomnieć jak biegać przez 90 min. Trzeba coś popsuć w przygotowaniach , nie ma innej możliwości.Bez realnej oceny tego co się stało , nie będzie wniosków = będziemy stać w miejscu.

Wczoraj w strefie kibica , kibice biją brawo i "Franek brawo". Prasa też nie ustosunkowuje się jakoś negatywnie. Wkurza mnie nadmierna (czyt. chora) tolerncja i brak zdrowego narzekactwa które niestety nie jest naszą cechą narodową. Np: w Anglii czy Hiszpanii trener musiał by się starać o azyl polityczny gdzieś na Białorusi. Naprawdę nie widzicie problemu ? Może pomnik Smudzie postawić np; obok kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mijasz się z prawdą w kilku punktach, nie będę wytykać bo nie lubię ;)

ale doczepie się do jednego

"4. Mamy najbardziej ogórkową grupę w historii mistrzostw Europy"

to się okaże bo jak dla mnie zespoły były równe i równie dobrze można naszą grupę nazwać grupą śmierci

a i jeszcze mi powiedz coś o ruskach, może być w punktach ;) sorry, tak sobie ironizuję

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt minąłem się z prawdą w 1 punkcie. Hotel w Turcji mógł mieć 7 a nie 5 gwiazdek.No i w sumie ta grupa to też...wolałbym Niemcy,Portugalię , ew. Hiszpanię lub Włochy - w sumie też niebieskie koszulki więc co to za różnica. Grupa śmierci ? W sumie tak. Na pewno gra co najmniej 2 drużyn , oglądana w 2 różnych krajach mogła u niektórych kibiców powodować stany zagrożenia życia.

@Nikosis: ok jeden z najgorszych wyników. Ale grupa była b. poważna. Niemcy , Chorwacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis, pochwal sie ile wygrales $ obstawiajac mecze, bo przyznam ze mistrz z Ciebie :)

Jeżeli mam być szczery to konkurs na PiO jest pierwszym miejscem, gdzie obstawiałem mecze. :)

to się okaże bo jak dla mnie zespoły były równe i równie dobrze można naszą grupę nazwać grupą śmierci

Przypomniał mi się tekst z bash'a:

Tvn24: "Gracja, Rosja, Czechy - grupa śmierci"

Tyna: "Gdyby Polska trafiła na Hobbitów, Smerfy i Gumisie to by też była grupa śmierci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w bukmacherów (kilka lat temu) postawiłem zakład za 3zł w którym wytypowałem 3 dokładne wyniki meczy. Do wygrania miałem z 6-7 tys. zł. Zrobiłem to raczej tak dla jaj. Co się okazało? Pierwszy mecz trafiony. Drugi mecz trafiony. Trzeci mecz to była Polska - Azerbejdżan (albo jakieś inne San Marino). Obstawiałem 4-0 dla naszych. Wygrali 5-0. Niech to ch...

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być szczery to konkurs na PiO jest pierwszym miejscem, gdzie obstawiałem mecze. :)

teraz się pewnie zastanawiasz nad zawodową karierą,

już pewnie sprawdziłeś ofertę wszystkich buków internetowych + lokale stacjonarne :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności