Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dodałem mecze ćwierćfinałowe, można typować :)

ale coś na głównej nie widać ile osób jak typuje nie wiem czemu, musimy poczekać na Kode aby obadał, nie będę mieszał bo popsuje.

edit: już widać

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja myślę, że oczywiście chodzi o regulaminowy czas gry - tak jak jest zwykle u bukmacherów jeśli chodzi o zakład na dokładny wynik.

Wynika to z tego, że w innym wypadku spada prawdopodobieństwo remisu (wyniki remisowe rozdrabniają się na - część wyniki remisowe/część wyniki rozstrzygnięte na korzyść jednej ze stron)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie ma co kombinować i najlepiej jak zostanie tak jak jest do tej pory, czyli wynik po 90 minutach + to co sędzia doliczy, bez dogrywek i karnych.

janpos masz 13 punktów, a do zdobycia zostało jeszcze 24, więc masz nadal szansę wygrać dopóki piłka w grze ;) (przynajmniej teoretycznie)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności