Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

eee tam , banalny nie jest żadnym faworytem. Każdy w powiedzmy top20 jest dobry....robiłem różne modele matematyczne i gwarantuje Wam , że taka ilość meczów prawdziwego kozaka nie wyłoni...meczów jest tak mało , że ważnym czynnikiem jest jednak szczęście. Kilkanaście minut temu wróciłem z okolic strefy kibica ( takiej b.dyskusyjnej). Kto Wam impronuje na tych mistrzostwach ? Patriotycznie wiadomo , że Lewandowski który dostał na tych ME pół dobrego podania i strzelił gola. Dla mnie najlepsi piłkarze to : Luka Modrić ( jak by dołożyć go do Vrdoliaka (również Chorwat) z Legii , to była by poezja. Kolejny kozak Andrea Pirlo czyżby piłkarz kompletny ? no i wariat (vide wczorajszy karny - kto z Was odwarzył by się tak strzelać ? ) , ale czy super piłkarz może być normalny ? :D (Polskie przykłady super piłkarzy : Deyna , Kosecki, Dziekanowski,Kowalczyk , Staniek , Boniek - każdy był w pewnym stopniu kontrowersyjny). A kolejny kozak to może być Gomez (GER) , no i oczywiście Iker Casillas (jak by nie on , Hiszpania mogła by różnie skończyć). Co Was zaskoczyło najbardziej na tych mistrzostwach ? Mnie za********e WYSOKI POZIOM SĘDZIOWANIA. Najwięksi frajerzy ? Wiadomo. 1. Holandia 2.Rosja 3. Polska 4. Franciszek Smuda 5. PZPN 6. Ja (bo , mimo , że obserwowałem w latach 1999-2001 treningi (kosztem nieobecności w podstawówce l LO ( co nie przeszkadzało w dobrych wynikach w nauce). W drużynę pana Dyzmy jednak deczko wierzyłem , że na farcie coś osiągnie ( w końcu to największy farciarz w historii piłki + turniej u siebie za darmo + 2,5 roku treningów z wybranymi piłkarzami za darmo. Pozdro dla bukmacherów (czyt. sposnorów wakacji Banalnego 2012).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slawus: dla mnie to Ty jesteś największym kozakiem tego konkursu. Super pomysł. Ja szykuje nagrodę dla top10 + dla Ciebie. Łubu dubu , niech żyje nam prezes... :D

do wszystkich graczy bukmacherskich:

odnośnie zarządzania budżetem polecam kryterium Kelly'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jestem największym kozakiem bo pufy nie wygrałem :) i już mnie dzieci gonią: "pisz do Leszcza i kup pufe",

kozaki to jesteś Ty, Kukis i Nikosis, tyle meczy i taka walka, że miód malina,

myślałem że powalczę do końca, jak wielu innych, ale niestety uciekliście i między wami się rozegra walka o majstra :D

ale ja jeszcze nie odpuszczam i choćby o top10 powalczę.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozaki to jesteś Ty, Kukis i Nikosis, tyle meczy i taka walka, że miód malina,

Taaa... pierwszy raz bawiłem się w typowanie. Głównie tu zagrało szczęście. :D

banalny - robimy układ? Nie będę atakował pierwszego miejsca w zamian za skrzynkę piwa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że nie będę się burzył na układy i przeprowadzał kontroli antydopingowych, jak mi odstąpicie stronę firmową 4instudio :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozaki to jesteś Ty, Kukis i Nikosis, tyle meczy i taka walka, że miód malina,

Taaa... pierwszy raz bawiłem się w typowanie. Głównie tu zagrało szczęście. ;)

banalny - robimy układ? Nie będę atakował pierwszego miejsca w zamian za skrzynkę piwa... :P

Kukis : z całej sympatii dla Ciebie , nie sadzę , że akurat piwo tyskie jakość przypadło by Ci do gustu. Jak będzie jakaś okazja w Wawie to spróbujesz prawdziwego piwa. Królewskie rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banalny, Tyskie rządzi :) ,

a tak na marginesie to mój post wyżej to żart, zero układów, nieważne czy krew się leje, trzeba walczyć, hehehe

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziś kolejna runda, szkoda że już pomału koniec,

chyba że zrobimy głosowanie, aby zwycięzcę wyłonić po podsumowaniu typowania z euro2012 i MŚ 2014 łącznie ? kto za ? :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu SEO upadnie, więc nie ma sensu. ;)

ps. albo podejdźmy po całości i dodajmy do tego jeszcze mistrzostwa piłki siatkowej + piłki ręcznej które Polska będzie organizować... bo spokrewnione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności