Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam nadzieje że takich twardych remisów nie będzie,

co do nagród, to nie wiem w jaki sposób sprawnie przeprowadzić odbiór,

proponuję wkleić listę laureatów w temacie (dla potomnych, a jak :) )

ja się sam skontaktuję z wszystkimi odnośnie nagród ode mnie, o tyle mam łatwiej że w typerze mam maile do wszystkich, ale też mam do obdzielenia największą ilość osób ;)

pozostali sponsorzy to nie wiem, kontakt w tym temacie albo pw, za zgodą mogę udostępnić kontakt mailowy, jakoś to logistycznie trzeba przeprowadzić

sprawnie.

a na razie to mamy dziś finał, i do 12 h będzie wszystko jasne.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikosis - trochę Cię chyba powkurzałem zmieniając na Twoje typowanie, ale ostatecznie przemówił rozsądek. :)

Jak wygra lub zremisuje Hiszpania to ja utrzymam 2 miejsce. Jak wygrają Włochy to Ty przejmiesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banalny, analizowałem na podstawie kilku typerów na tym skrypcie i to jest chyba tak:

1. punkty

2. różnica goli

3. ilość wytypowanych meczów

4. ilość bezwzględnie trafionych wyników 1X2 tj. bez patrzenia czy trafiło się dokładny wynik, czy nie np. 3 dokładnie trafione i 12 1X2 wygrywa z 4 dokładnie i 9 1X2.

5. i tu chyba ilość strzelonych bramek.

EDIT: Gratulacje banalny! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności