Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

Ojjja ale się pozmieniało. Zrobiłem sobie przerwę od PiO a tu nowy wygląd. Co do meczu finałowego to żal mi że Włosi nie wygrali. Kibicuje im już od ponad 12 lat i myślałem, że teraz znowu wygrają i tradycji stanie się zadość(zawsze kiedy w serie A była korupcja Włosi wracali z mistrzostwem), no nic trzeba żyć dalej. Euro się skończyło i wracamy do codziennej szarej rzeczywistości, czyli nędza w kraju, bezrobocie i spadek nastrojów społecznych. Dziękuję wszystkim za rywalizację, mam nadzieję, że za dwa lata znowu staniemy w szranki przy okazji MŚ.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

część osób już się do mnie zgłosiło, konta zostały aktywowane, dobrze że nie wszyscy naraz bo miałbym niezły młyn ;)

mam nadzieję że obiecane przez licznych i hojnych sponsorów nagrody, bez problemów trafiają do szczęśliwych zwycięzców.

Niestety nie będzie nagród od GiGa, w międzyczasie zanim się euro skończyło nagrody mu się niestety rozpadły.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mu czas, na razie to musi zrobić przemeblowanie, aby miał gdzie tą paczkę ustawić,

potem przetestować, a być może testuje 2 nagrody naraz: pufe+ tyskie więc to też nie tak szybko,

dojdzie do siebie to chyba napisze, przynajmniej wydaje mi się pasowało by opisać wrażenia :D

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego hostingu mini mini to przy rejestracji co wybrać jeżeli nie dysponuje się domeną? Bo jak wpiszę żadaną domenkę to pewnie będzie trzeba ją opłacić dodatkowo.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do kiedy u innych osób, u mnie powiedzmy do końca wakacji można się zgłaszać po konta.

jak ktoś ma pomysł jak zorganizować igrzyska to jak najbardziej możemy pociągnąć temat, nagrody na pewno się znajdą ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sama szerokość pufy dała wizje jakie to wielkie na żywo :)

w typerze brało udział ponad 120 osób a coś cienko tutaj z opiniami na temat nagród, może by tak się wszyscy zmobilizowali i napisali:

"nagrode odebrałem, czekam na kolejne zawody, następnym razem na pewno wygram" :paker:

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności