Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem już nagrody od użytkowników: Xemix, okazwłoka, cinmar, krzysiuus, sgno. Od sindirus'a w trakcie robienia. :)

Czekam na odp. paru użytkowników, oczywiście z Koobe nie da się skontaktować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Badek,

od GiGa niestety nagród nie będzie, pisał do mnie i o tym też informowałem,

niestety zanim zakończyło się euro to mu się nagrody rozpadły i nie ma co dać, pech, pewnie wujek G go załatwił,

Jest lato więc trzeba wziąć pod uwagę że może ktoś wyjechał i nie ma z nim kontaktu, taką mam nadzieje że nikt nie będzie ściemniał bo nikt nikogo do niczego nie zmuszał,

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawus, czyżby? Prawo na szczęście takie rzeczy reguluje... :P

Wyciąg z KC:

art. 919

§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.

§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Muszę jeszcze wyjaśnić sprawę z makauer.

Pragnę zakomunikować, iż kolega Badek postanowił przekazać swoją nagrodę z ProxyMarket na rzecz osoby, której to faktycznie może się przysłużyć. Przypominam, iż mowa jest o pakiecie Mini/10 z API na 30 dni.

Zatem dzięki jego uprzejmości do odbioru pozostaje powyższa nagroda, a wręczona zostanie temu z użytkowników typera, który zgłosi się po nią jako pierwszy. Chęć odbioru należy wyrazić w temacie poświęconym naszemu serwisowi (oczywiście nie dotyczy to pozostałych wygranych): https://www.forum.optymalizacja.com/topic/142775-startup-proxymarketpl-szybkie-proxy/

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wakacje, lenistwo, każdy odpoczywa, po nagrody się nie spieszy, hehe

wymyślcie jakąś zabawę na olimpiadę :)

np. można by skrypt na stronie wykorzystać do typowania wyników meczy drużynowych + np. tenis i jakieś dyscypliny gdzie rywalizuje 2 zawodników,

co Wy na to ?

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! , Kobiety i Mężczyźni ! Jak oceniacie wybór trenera ?

Nie cierpie Śląska jako Warszawiak , ale Fornalik to najlepszy wybór z możliwych. Dostałem tel od kumpla , wiecie co ? ten pan ma wrócić do gry. Nie sorry...nie pan tylko PAN :)

Jeśli Trenera Fornalika nie będą strerować misie z PZPN to mamy super bramkarza w składzie (pierwszego bramkarza). To jest jedyna rzecz której się obawiam (mianowicie chodzi o leśnego dziadka Antoniego P. ) . Powiem tak: jeśli z Fornalikiem nie awansujemy z tej grupy to kolejne lata maga być stracone. On wygląda niepozornie itd....ale umie zj****ć piłkarza , zapier**lić mu zapiekankę w plecy jak i pochwalić. I ma jaja. Może trochę mniejsze niż Janusz Wójcik :

pi

- ogarnięci kibice wiedzą, za Wójcika taktyka była jedna : kiełbasy do góry i jedziemy frajerów :) :) :) (wg.mnie jest to jedyna możliwa taktyka biorąc pod uwagę możliwości naszych piłkarzy - sorry , że używam pisowskiej retoryki , ale kto uważa inaczej chyba nie zna się na piłce)

ale jednak spore. Powodzenia Panie Waldku !!!

Jedyny minus jaki widzę ( choć to nie musi być minus , Fornalik zna go super) to Piech. Nie wiem czy zbyt dużo szans nie dostanie... , to dobry piłkarz , ale jak np; Omni-frajer ( żeby nie było że kogoś obrażam jest to klub piłkarski grający w Walii) zbyt słaby żeby być KIMŚ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system szkolenia od dołu to jest to czego brakuje i dlatego nic się nie zmieni, choćby Murinio tu wjechał.

Niedługo Olimpiada, jak wszyscy widzą konkurencji cała masa, więc w typerze będą tylko niektóre z nich.

Zasady pozostaną takie same, czyli 1 punkt za trafienie zwycięzcy, 3 punkty za dokładny wynik (i tu tym razem zdobycie 3 punktów będzie miało na pewno różny stopień trudności, bo trafienie dokładnego wyniku w siatkówkę a w ręczną czy koszykówkę, to delikatna różnica w skali trudności, hehe).

Myślę aby typować wyniki piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, tenisa, może jakieś walki,

kwestia też taka aby był przynajmniej dzień wcześniej znany termin kto z kim.

Jak ktoś ma sugestię na co zwrócić uwagę proszę o info, w temacie albo pw.

No i oczywiście sponsorzy nagród mile widziani :hello:

Napisałem do administracji forum aby zmienić tytuł tematu na: Typer PiO: www.1x2.duu.pl

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że system szkolenia. Lubię posty slawusa (wg.mnie jeden z najbardziej inteligentnych ludzi na forum) , ale z jednym się nie zgodzę. Bez kasy nie da się żadnego systemu wdrożyć :) Ostatnia duża akcja , nie tyle ile na szkolenie , co na selekcje była przeprowadzona przez J.Wójcika (przed olimpiadą - 1992 roku - srebrny medal) - oglądali nawet A-klasowe drużyny po kilkanaście ( !!! !!!) razy. Dzięki temu grali wtedy i później tacy piłkarze jak np: Wojciech Kowalczyk , czy Radosław Michalski (najlepszy defensywny pomocnik w historii Polski)....wielu z Was nie wie , ale jak by nie Janusz Olędzki chłopak....zbierałby szparagi w Niemczech (nie mam nic do tego - szparagi super sprawa). Ale piłka jeszcze lepsza :D

W trampkarzach ( Marymont Warszawa) grałem np: z Sebastianem Kieszkiem ( top10 bramkarzy w PL) - kluby np; FC Porto itd. Grał z nami taki Kamilek , ja wiem...max 170 cm wzrostu..łapał w zęby piłki o których pan z FC Porto mógłby pomarzyć i to po dobrym śnie ( i po dobrym alkoholu) - i był ######***ym kolegą , jak by tego Porto przywiózł w buteleczce , może bym go nawet lubił. Mamy dobrych piłkarzy , mimo wszystko w niższych ligach rządzą układy. Cytat z jedynej poważnej książki o Polskiej piłce (Wojciech Kowalczyk - historia prawdziwa :

Zagrał w naszej drużynie raz. Raz i wystarczyło. To był debiut Janusza Wójcika, mecz z Olimpią w Poznaniu. Siedzimy w szatni. Wójcik prowadzi odprawę. Mówi długo, zawile. A my słuchamy. Trener był strasznie przejęty debiutem, więc zdążył chyba powiedzieć wszystko, co tylko można - kto na kogo gra, kto kogo kryje, kto jakie ma mocne strony, jak atakujemy, przez kogo gramy piłki, i tak dalej! - Są jakieś pytania? - padło na koniec. I wtedy Jedynak wypalił: Ń Panie trenerze, a czy ja mogę tak raz na jakiś czas ruszyć z piłeczką po skrzydełku?

Z piłeczką po skrzydełku! Jak cała szatnia buchnęła śmiechem, to koncentrację diabli wzięli. A Jedynak w końcu w czasie meczu ruszył z piłeczką po skrzydełku. Wpadł centralnie na naszego obrońcę, Krzyśka Ratajczyka. To było zderzenie pociągów towarowych. Na ten widok, mimo że to przecież mecz profesjonalnej drużyny, wszyscy piłkarze polewali!!! Na ławce rezerwowych prawie nikt nie mógł usiedzieć ze śmiechu. Po chwili Jedynak zszedł, więcej nie zagrał. Jak się posypały na niego kary, to nie wiem, czy z tego miliarda cokolwiek mu zostało. I nie mam pojęcia, gdzie później ruszał z piłeczką po skrzydełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie po nagrody pisała tylko jedna osoba ale to sie dobrze bo ja do 17.07 na wakacjach. Ale jak mogę prosić to wszyscy niech pisza na maila biuro@naszczyt.eu i tytułują maila typer pio będzie mi to łatwiej bo jak wrócę z wakacji i będzie tam milion maili to będzie trudno ogarnąć:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności