Skocz do zawartości

Typer PiO: www.1x2.duu.pl


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bez sensu jakby się dało w trakcie meczy zmieniać typy.

Widzę że część osób już typuje na całego :D

Ktoś ma jakiś fajny pomysł jak podzielić nagrody ?

Część osób jasno określiła że daje nagrodę np. za pierwsze miejsce, więc tak musi zostać,

ale np. jest w puli 15 blastów, więc można nimi nagrodzić nawet 15 osób. Jest jeszcze kilka nagród które można by w podobny sposób rozdzielić.

Jak to widzicie ?

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pierwszy wybiera z wora co chce, drugi to co zostało po pierwszym itd. To chyba najlepsze rozwiązanie, uniemożliwi manipulacje wyników i każdy dostanie to, co najbardziej mu się przyda :D

edit: literówka

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można obstawiać do czasu aż się mecz rozpocznie potem skrypt blokuje mecz.

Zmieniłem też trochę kolorystykę, mam nadzieje ze jest lepiej ;-) A jak co to później poprawie bo razie jestem mobilny :D

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ale:

1. ile osób będzie w kolejce po nagrody ?

2. część osób zaoferowało nagrody za konkretne miejsce i trzeba to uszanować.

Ja myślę aby te nagrody którymi da się obdzielić jak najwięcej osób, były tak dzielone, może się nawet uda że każdy coś wygra

(poza kontami minimini które otrzyma każdy zawodnik). w końcu to ma być dobra zabawa :)

a te nagrody które się nie da, bądź darczyńca zaznaczył za które miejsce ma być przyznana, dostanie pierwsza trójka + osoby wg wskazań darczyńców.

graczy już jest 35, ale ruch w temacie i na stronie spory, więc pewnie szybko się liczba zmieni.

E: wskoczył 35 search właśnie

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc niech nagrody za konkretne miejsca będą za konkretne miejsca, a zawodnicy spoza podium niech będą nagradzani na zasadzie "wora" :) wybacz moją upierdliwość, ale brałem udział w wielu tego typu zabawach i z doświadczenia wiem, że taki system sprawdza się najlepiej :) niweluje możliwość manipulacji wynikami (kiedy np. 10 osób usilnie stara się zdobyć 3 miejsce bo za nie najlepsza nagroda) i każdy wybiera to, co dla niego najlepsze i nie ma później sytuacji, w której wymienia się nagrody, bo ktoś (albo kilka osóB) jakiejś nie chce i zniechęca to nagradzających do ponownego brania udziału w takich eventach.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, w takim razie ile osób proponujesz do wybierania fantów z "wora" ?

każdy po sztuce aż nagród braknie, czy np. pierwsze 10 osób, a jak zostaną nagrody to druga kolejka itd do wyczerpania zapasów ?

Co sądzą inni o pomyśle Bartka ?

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile nagród będzie łącznie. A czy wszyscy po jednej, czy określona ilość to już pozostawiam ocenie organizatorów :) w zabawach, w których brałem udział raz było tak, że po jednej do wyczerpania zapasów, w innych tak, że pierwsza osoba wyciąga 5, druga 4, trzecia 3 itd.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niweluje możliwość manipulacji wynikami (kiedy np. 10 osób usilnie stara się zdobyć 3 miejsce bo za nie najlepsza nagroda)

Ja bym powiedział, że takie zachowanie nazywa się raczej "rywalizacja" niż "manipulacja"... B) Gdzie Ty tu widzisz możliwość manipulacji wynikami? Albo trafiasz albo nie trafiasz.

wymienia się nagrody, bo ktoś (albo kilka osó:) jakiejś nie chce i zniechęca to nagradzających do ponownego brania udziału w takich eventach.

Jak ktoś nie chce nagrody, to zawsze może nie brać - proste. Przecież nikt tu chyba nie ma zamiaru grać żeby się "nachapać" ale dla dobrej zabawy.

Moim zdaniem nagrody powinny być rozdzielone na powiedzmy 10 miejsc - musi być czołówka i reszta. Jak każdy będzie wygranym, to nie będzie rywalizacji. To co zostało do rozdysponowania, rozdzielić w miarę po równo do 10-tego miejsca i finito. Graczy jest już teraz 35, więc będzie rywalizacja o pierwszą dziesiątkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darq można celowo podawac typy, które nie mają prawa wejść po to, żeby spaść z miejsca pierwszego na trzecie, bo na trzecim lepsze nagrody. A jak kilka osób celuje własnie w te konkretne miejsce to robi sie syf i burdel.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowany...

co do nagrod -> dobry jest pomysl z wybieraniem wg miejsc

moznaby uszeregowac wg wartosci i przypisac punkty

jedynie kwestia ile osob dostanie nagrody

ale moznaby np przypisac punkty do kazdej nagrody

i wtedy zwyciezca moglby wybrac nagrody za max powiedzmy 10pkt

2miejsce 8pkt

itd

lub proporcjonalnie - zwyciezca bierze 20% np

a kolejne miejsca odpowiednie analogicznie

fakt byloby to troche dlugotrwale, jednak dla takich nagrod warto poczekac :)

PS a jesli Wlochy sie wycofaja to bedziemy punktowac ich mecze czy zostana usuniete z typera?

#edit:

uops chyba cos skopalem (ustawienia jezyka konkretnie)

i mam teraz:

Catchable fatal error: Object of class User could not be converted to string in /home/euro/domains/1x2.duu.pl/public_html/lang/lang.malay.php on line 74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności